Wpis z mikrobloga

#!$%@?łem się. @catit wrzuciła fajne porady jak przygotowywać produkty wegańskie żeby były smaczne. Nikogo nie namawiała do diety wegańskiej, po prostu wrzuciła fajny wpis z tipami.

A co na to wykopki? Gdzie mięso? Weganie to idioci ebuebue !!!!11!!oneone zjedz mięsa. Weganizm to choroba.

Ludzie! Do #!$%@? nędzy. Jak chcesz jeść mięso to jedz mięso. Jak ktoś nie chce jeść mięsa to chwała mu za to. Oczywiście że mięso jest bardzo smaczne. Weganie też je lubią, serio. Nie jedzą go, bo jest to lepsze dla planety i ogranicza cierpienie zwierząt. Czy to tak trudno #!$%@? zrozumieć? Jest to z ich strony dobrowolne poświęcenie. Sam jem mięso, ale chciałbym je przynajmniej ograniczyć, tylko jestem zbyt leniwy.

To wy się leczcie. Na nienawisc.

#weganizm
  • 16
@yorrick: weganizm to nie ogarniczanie się tylko do odłożenia mięsa...
Piszesz jak typowy weganin walczący tylko troszku trzeba sie jeszcze doedukować.
Tak się składa, ze od 1,5 miesiąca ograniczyłem spożywanie mięsa do minimum, ale jakoś nigdy nie przyszło mi do głowy , zeby się z tym uzewnętrzniać. Po dwóch latach wegetarianizmu wróciłem do spożywania mięsa przez aktywistów, którzy w sieci pier@#$ straszne farmazony... tak troche na pohybel.
Marzę o świecie, gdzie
@boczekmen

od 1,5 miesiąca ograniczyłem spożywanie mięsa do minimum, ale jakoś nigdy nie przyszło mi do głowy , zeby się z tym uzewnętrzniać

Czy dzielenie się wegańskimi przepisami jest dozwolone czy już podpada pod uzewnętrznianie się, ale przepisy z mięsem są dozwolone?

wróciłem do spożywania mięsa przez aktywistów, którzy w sieci pier@#$ straszne farmazony... tak troche na pohybel

Gratuluję toku myślenia(?). Odmroziłeś już sobie uszy na złość mamie?

Żeby nie było, jestem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@yorrick:
Jeden powód dlaczego zjedzenie kabaczka jest mniej szkodliwe dla planety niż zjedzenie schabu w objętości odpowiadającej kalorycznie temu kabaczkowi i pogadamy

Tylko bym prosił o kogoś kto wie jak wygląda uprawa warzyw na świecie bo nie chcę się bawiać z kimś kto powtarza "a wcale nie"
nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Po dwóch latach wegetarianizmu wróciłem do spożywania mięsa przez aktywistów, którzy w sieci pier@#$ straszne farmazony... tak troche na pohybel.

Marzę o świecie, gdzie nikt, nikomu nie będzie wpierdzielał się do talerza.


@boczekmen: żyję 30 lat i nigdy w życiu nie spotkałem ani jednego wegetarianina, który powiedziałby mi coś złego lub zmuszał do rezygnacji z mięsa. Od dwóch lat nie jem mięsa i codziennie spotykam się z wyzwiskami w moim kierunku
@yorrick: totalnie to po mnie spływa. Jestem na wykopie ponad rok i spodziewałam się nawet wiekszego hejtu. Zdzwiłam się nawet, że wpis spotkał się z taką popularnością.