Wpis z mikrobloga

jestem ciekaw jak riot chcę mieć na rynku lola plus valorant który ma niby byc pogromcą csa (XD) i ma w niego grać kilka milionów graczy kiedy nie potrafią przez lata ogarnąć serwerów w lolu i jak raz w miesiącu nie #!$%@? serwera na kilka godzin to jest święto nie mówiąc jak jest clash czy jakiś event, ostatnio przez ponad 2 tygodnie wieczorami każdy miał po 100 pingu (możliwe ze dalej tak jest bo dawno nie grałem)
chyba nawet dzisiaj juz były jakies problemy jak od 19 streamerzy oglądali swoje filmy bo grać nie mogli xd
#valorant #leagueoflegends
  • 11
@Kieres: CS to trochę inny typ gracza według mnie. Prosta strzelanka, a ten cały Valorant ma być chyba takim mixem wszystkiego, mają byś do takiego jakieś umiejętności postaci itd.
Zagra w to na początku dużo osób, które grają w LoLa i kojarzą RIOT a potem będzie wegetacja według mnie, choć życzę im jak najlepiej.
TFT jako tako im się udał i myślę, że przez to nabrali pewności siebie, ale po wypuszczeniu
@Arekt Apex nawet w połowie nie zbliżył się do tego co Valorant wczoraj na Twitchu. Apex w peaku miał bodajże 600k oglądających, kiedy Valorant na samych gameplayach zrobił wczoraj ponad milion. Sam byłem tym grającym w Apexa i ludzie odeszli dlatego że Respawn miał totalnie #!$%@? - na naprawę bugów czekało się miesiącami, na nerfy czekało się cały sezon, stagnacja, spadki fpsow po każdym patchu, serwery na poziomie tych z coda i