Wpis z mikrobloga

@Narcyz_:

ogólnie to był problem z Najmanem, że on w ogóle nie słuchał, przez co powtarzał non stop te same pytania i hasła


Jestem pewien ze on nie zrozumiał żadnego pytania, a pytanie Borka odnośnie stacji benzynowej tylko to potwierdza
@Narcyz_: jak ktoś twierdzi ze Najman choc w małym stopniu zyskał cokolwiek pozytywnego to współczuję. Typ trzymał sie kurczowo dwóch czy trzech screenów, nie miał żadnych argumentów. Taki chłopek roztropek spod trzepaka. Nie wiem jak Borek dzień wcześniej mogl twierdzić że Najman to inteligentny gość tylko bic sie nie umie. Gdybym miał do kogoś porównywać Najmana to jest on jak ten gościu w mam talent to wpiedralał bigos na czas i
@d___b: ta colca to whisky, w peqnym momencie ten ala hejter mowi do borka zwby juz nie polewal najmanowi bo sie robi agresywny, ogolnie kozacko sie ogladalo to, ja sie usmialem :D
@d___b: Stanowski jest człowiekiem potrafiącym zrobić rachunek zysków i strat. Z jednej strony wiedział, że będzie musiał zrobić z siebie debila, ale z drugiej wiedział też jaką oglądalność nabije ten "pojedynek". Przy okazji świetnie się tam bawił, bo jazda po debilu, kiedy ten sam o to prosi jest łatwa i przyjemna.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@Narcyz_: to jest #!$%@? dramat, że ludzie uważają, że Najman był lepszy niż Stano, bo #!$%@? jadł pizzę albo głośno się śmiał. To tylko podsumowuje, że z jednej strony wykopki cisną po wszystkich i twierdzą jacy to są ą i ę, a po cichu oglądają i trzepią do fame MMA czy patostreamow ()