Wpis z mikrobloga

W tym watku wspominamy dzbanow, ktorzy pojechali na 'wczasy zycia' w trakcie trwania pandemii i, z tego co mi wiadomo, jak dotad nie wrocili, bo siedza w kwarantannie gdzies na ulicy, bo ich mieli wywalac z hotelu. Zastanowny sie nad ich losem. Niech wiedza, ze o nich myslimy xDDD

Ja zaczynam:

#heheszki #polacy #swiat #koronawirus #cebuladealsnotsogreat
stormkiss - W tym watku wspominamy dzbanow, ktorzy pojechali na 'wczasy zycia' w trak...

źródło: comment_1585896155hhI1y5OzuKLLVwM4R43b3E.jpg

Pobierz
  • 19
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@stormkiss: Wiesz co jak miałbym wybór nie stracić z 20k za wczasy na które odkładałem parę lat albo brałem kredyt i posiedzieć 2 tygodnie na kwarantannie albo stracic kasę i urlop i możliwe że zarazić się miesiąc później to też bym jechał :)
W Polsce wszystko to jest kwestia kasy.
Jeździmy starymi furami, sami remontujemy, jeździmy na wczasy na kredyt i inne walki bo nas po prostu nie stać. Jak miałbym
@Niebadzlosiem: Dokladnie, to jest ich problem. W sumie nie tylko ich. Zastaw sie, a postaw sie - beda ladne fotki na Fejsiku i bedzie mozna szpanowac wsrod znajomych.

Ja kupuje/finansuje sobie rzeczy ktore moge stracic i mnie to nie zaboli - mocno, bo wiadomo, ze strata kasy zawsze boli nawet jakby to mialo byc 100pln. Nie pojade na wycieczke za 20k, bo mnie nie stac i nie zamierzac brac na to
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@stormkiss: Takich to #!$%@?ć maczetami ale jak kupili z wyprzedzeniem.
Problem w Polsce jest taki że owszem część społeczeństwa jest w IT część jako super specjaliści i żyją jak króle. Za to będąc zwykłym kolejarzem, policjantem, logistykiem, tokarzem i inne nie podstawowe pracę nadal Cię na gówno stac.
Państwo nas tak okrada za z 5k zarabiam 2700 i na nic nie ma kasy więc trzeba ryzykować.
Ludzie robią takie rzeczy bo