Wpis z mikrobloga

Ale mnie wczoraj siostra #!$%@?ła(°°

Na wstępnie zaznaczę, że ona razem ze szwagrem są antyszczepionkowcami, szwagier w grudniu tak leczył zapalenie płuc lewoskrętną witaminą c od zięby, że wylądował na oiomie z zapaleniem płuc i wodą w płucach ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Na Facebooku mam ją dodaną od 2 lat, nigdy nic nie napisała, aż do wczoraj, kiedy wysłała mi ten oto film:

https://www.youtube.com/watch?v=xhKY-p0wjsM&feature=share

Nie radzę oglądać, można dostać raka.

Przeczytałem tytuł, obejrzałem z 5 minut losowych urywków, i skwitowałem ten film jako bezsensowne #!$%@?. No i się zaczęło...

-Wiesz, wysłałam Ci to, bo myślałam, że jesteś myślącym człowiekiem

No i mnie #!$%@?ła.
Usiadłem, obejrzałem ten film od początku do końca, wypisałem sobie najważniejsze informacje. W skrócie jest jakiś tam doktor Wolfgang z Niemiec, światowej sławy specjalista chorób płuc i wirusologii, który twierdzi, że umieralność w obecnym roku na choroby płuc, biorąc pod uwagę epidemię koronawirusa jest niższa, niż w latach poprzednich, tylko ludzie spanikowali, a to wszystko ma na celu zabić europejską gospodarkę. Powoływał się na pewne dane, które znalazłem i to co mówili Ci dziennikarze pokrywało się z tymi danymi, co nie zmienia faktu że te dane to jakieś losowe wypociny z theguardian które wyglądają jak artykuł z aszdziennika...

Spędziłem pół godziny rozmawiając z nią przez telefon i argumentując wszystko po kolei, co jak i dlaczego jest robione i dlaczego rządy podejmują takie a nie inne decyzje.

Wtedy stwierdziła, że Włosi umierają w takiej ilości tylko dlatego, że nie dawno były tam jakieś szczepienia, i to ta szczepionka ich zabija (°°

Zaproponowałem więc, żeby się przeszła do Wojewódzkiego, bo mówiła że tam nie była, a ja znam kogoś kto był, i to co się tam dzieje to jakaś #!$%@? masakra, przemilczała moją propozycję.

No dzizys #!$%@? ja #!$%@?...

Kontynuowałem swoją argumentacyjną narrację, co jak i dlaczego zostało zrobione, kiedy zniszczyłem ją argumentami usłyszałem tylko:

-Który Ty jesteś rocznik?
-94
-No, a ja 78, jestem starsza, trochę dłużej żyje, i więcej wiem, więc powinieneś mnie słuchać.
-Siostra, ja na twoim miejscu, to bym się nie przyznawał, że jestem starszy, jakbym #!$%@?ł takie głupoty, bo po prostu wstyd
-Jesteś bezczelny

No i rozłączyła się xD

Wyczuwam nosem kolejne ciekawe święta, ale u nas to już chyba tradycja ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Generalnie to mój ojciec się do niej nie przyznaje, i co się #!$%@?, to pyta moją matkę, czy jest absolutnie pewna, że ją urodziła, bo to nie możliwe, żebśmy ja i brat aż tak się różnili od niej pod względem zwykłego #!$%@? rozsądku...

#rozowepaski #logikarozowychpaskow #koronawirus #heheszki #rodzina #antyszczepionkowcy ##!$%@?
K.....k - Ale mnie wczoraj siostra #!$%@?ła(╯°□°)╯︵ ┻━┻

Na wstępnie zaznaczę, że o...

źródło: comment_1585895376uUIKY62RY8bEPWLTt2PZh4.jpg

Pobierz
  • 108
@Kolej00rek:

jestem starsza, trochę dłużej żyje, i więcej wiem, więc powinieneś mnie słuchać.

za każdym #razem

swoją drogą byłeś trochę "zbyt agresywny" wystarczyło powiedzieć nie wiem....
"tak, wiem o wszystkim, czytam o tym na bieżąco, jestem świadomy że może to być problemem i że jesteś tym przejęta, jeśli będę mieć czas to to włączę i obejrzę"

to ucisza ludzi, 100% sprawdzone info

@Akrat92: Zakładam, że rzeczywiście chcesz odpowiedzi na pytanie. https://skeptics.stackexchange.com/questions/46056/is-covid-19-more-dangerous-than-typical-annual-coronavirus-variants
Chyba szczegółowo i rzetelnie zostały opisane argumenty Dr. Wolfganga Wodarga. Są one strasznie wątpliwe, a nie tak jak mówi owa pani z filmu "niepodważalne". No i w tym momencie mogę skończyć dyskusje której się domagasz, bo Agnieszka Wolska przytacza wypowiedzi JEDNEGO człowieka i wypowiada się o nim jak o wszechwiedzącej istocie (co jest częste dla takich filmów), a jego argumentów jeszcze nikt
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Akrat92: Ja tylko spytam (chyba że nie zauważyłem) gdzie jest źródło tych wykresów? Chyba że te badania robią sami(to w sumie też powinno być zaznaczone).