Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@zomowiec: I widzisz. Oglądacie takie manipulacje i potem wierzycie, że szczepionki zlikwidowały ospę prawdziwą. Jest to kompletna nieprawda.

Pomijam już mit samego Edwarda Jennera, ale historia jest o wiele bardziej barwna i krwawa. Przejdę do dwóch kwestii.

Po pierwsze i pewnie o tym w dokumencie wspomnieli, ale historię przerwali, w najciekawszym momencie jak zawsze, w 1885 roku odbyła się ogromna demonstracja przeciw przymusowym szczepieniom, w której wzięło udział 80 do 100
@zomowiec: Najprościej pozostać we własnej głupocie. W tv propagandę szybko się łapie. Nic nie trzeba robić. Ale jak wiedzy może trochę wpaść jednak trzeba poczytać to tldr. Nie ma dla Ciebie nadziei. Mam nadzieję, że nie wytrzymasz i komuś #!$%@?.... to może w areszcie trochę rozumu odzyskasz.
@zomowiec: Szkoda, że z innymi chorobami nie wyszło i mimo zaszczepienia na gruźlicę czy odrę, nadal masowo zaszczepieni na to chorują. BTW gdyby czarna ospa wróciła, to ja śpię spokojnie, bo byłam szczepiona. Ale ludzie młodsi niż 40 parę lat zdechną, bo przestano na to szczepić.