Wpis z mikrobloga

staje przed ważnym wyborem. Klimatyzator i sposób odprowadzania skraplania:
- do wiadra na balkonie
- podłączenie do odpływu w łazience.
Ktoś ma do odpływu w łazience? Jakieś minusy? Polecacie?
Na balkonie nie ma rury spustowej.

Jaka odpowiednia moc? Mieszkanie 56 metrów. Powieszony w salonie z aneksem (23 metry). Szerokość ściany 83 cm gdzie planuje klimę. Chciałbym aby dobrze chłodziło salon, ale liczę, że do sypialni też doleci trochę powietrza (klima będzie na wprost korytarza).

#klimatyzacja #klimatyzator #mieszkanie #mieszkaniedeweloperskie
Pobierz szcz33pan - staje przed ważnym wyborem. Klimatyzator i sposób odprowadzania skraplani...
źródło: comment_1585824980LL5aawupkxUmQ1ujA8h1Ll.jpg
  • 9
@Tatiagla: w sensie tam na dole już na odprowadzeniu przez trójnik? jakieś przepusty robić? Generalnie typek wygląda, że się zna, ale nie chce zeby potem coś śmierdziało bo gdzieś woda stoi.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@szcz33pan: Jesli masz możliwość to do odpływu. Mi się skrapla do miski kuchennej na balkonie i potrafi to być uciążliwe. Jak nie mi to sąsiadom gdy im kapie po oknach, jak zapomnę opróżnić miski ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@szcz33pan: Ja mam 3.5kW na troszkę mniejsze mieszkanie i daje radę. Moim zdaniem lepiej do odpływu, tylko z takim spadkiem, żeby nie trzeba było pompki. Ja mam u siebie na balkon i do rynny. Na testy miałem skropliny do wiadra i się zdziwiłem, jak szybko się napełnia