Wpis z mikrobloga

@Gizmorider: @osiemosiemczteryjeden:
ale to jest prawie na 100% jakaś choroba i można ważyć normalnie lub mieć tylko lekką nadwagę a po dłuższej chwili gdy się stoi/chodzi dochodzi do opuchlizny dolnych części ciała. To też pokazuje jak #!$%@? i głupi jest pomysł pisu żeby wprowadzić takie ograniczenia ilość kas x 3.
No ale czego oczekiwać od miernot, karakana i andrzeja. Tylko czekam na wybory, pójdę i zaryzykuję żeby tylko spróbować tej
@osiemosiemczteryjeden: idziecie pajace robić zdjęcia studentom co chodzą po dwa piwa, a nie się podniecacie jakimś biednym starszym typem. Ogólnie ten wieczny pocisk po starych ludziach w Polsce to jest dramat, że się słabo robi od tych wysrywów. Pożyłbyś jeden drugi mądry miesiąc z ich zdrowiem, przychodami etc, a potem się #!$%@? podniecał jacy to starzy ludzie zacofani i nieogarnieci... Elita się #!$%@? znalazła...
@nie_wiem_choc_sie_domyslam: ojej, biedni starzy ludzie. na zdjęciu (i czego sie mnie czepiasz dzbanie, przecież to nie ja je robiłem xD) dziadek z jedną cytryną, ja dzisiaj w biedrze, poza godzinami dla staruchów, miałem za sobą babcie z pieprzonym programem telewizyjnym, a sąsiadka w tym tygodniu wychodziła na miasto z torbami co najmniej 3 razy. moja babcia jakoś potrafi siedzieć w domu i zorganizować sobie zakupy. te wszystkie tępe staruchy zamiast poprosić