Wpis z mikrobloga

Dobra #!$%@?, to co sie na tym portalu ostatnio dzieje przechodzi ludzkie pojęcie. Jeszcze zbożowe ladacznice i pterodaktyle gody byłam w stanie zaakceptować ale od czasu jak na mikro cała wstążka to defekujące panie/ zoofilia pora powiedzieć sobie dość i opuścić ten upośledzony portal.
#moderacja to #!$%@? żart, ale niczym nasz rząd białek bez jajek wrzuci jakiegoś śmiesznego posta że dobrze jest, dobrze robią i uda że wszystko ok. Nie dość że od strony technicznej vikop leży, dominujące tagi to jakieś patomma czy inne hoteleparadajs czyli w skrócie rozrywka dla ubogich to jeszcze moderacja ma wszystko w pompie i wiedząc że od roku noc w noc ktoś tu ich trolluje nie jest w stanie nic s tym zrobić.
Stocka stawia kloccka, elo

#wykop #wykop20 #wykop20togowno ##!$%@? #moderacja
  • 33
@Tynka02: No dramat

Bądź mną
Oglądaj film z dziewczyną
Mówi, że idzie siusiu do kibelka
Nie ma jej już dłuższą chwilę
Zapukaj do drzwi i spytaj, czy wszystko gra
„Tak tak, zaraz wychodzę”
Ma jakiś dziwny, ociężały głos
Zrób się podejrzliwy
Krzycz „WCHODZĘ!”
Odkrzykuje, żebym tego nie robił
Za późno
Zobacz, jak siedzi na kiblu
Każ jej #!$%@? wstać
Musisz ją zrzucić, bo odmawia
Spójrz do sedesu
Tak jak podejrzewałem, leży
@Tynka02 może hejto?

od miesiąca tam jestem i pomimo, że dalej potrafi być ubogo w treści to ten portal naprawdę zaczyna żyć. A co ważne jest naprawdę przyjemnie jeśli chodzi o ludzie u komentarze ;)
miesiąca tam jestem i pomimo, że dalej potrafi być ubogo w treści to ten portal naprawdę zaczyna żyć. A co ważne jest naprawdę przyjemnie jeśli chodzi o ludzie u komentarze ;)


@bkwas: Interfejs mi u nich nie działa, nie mogę ustawić dziennego trybu.