Wpis z mikrobloga

Mam do was pytanie. Szukam u siebie różnych przyczyn problemu z przysiadem i trafiłem na pewną kwestię, która może mieć z tym związek. Zrobiłem przed chwilą test na ciasny sznurek szynki (tight hamstring) z obrazka załączonego poniżej. Wyszło 45 stopni i zastanawiam się, czy to ja mam tak tragiczny przypadek, czy jednak więcej osób ma podobne wyniki.
Jak u was to wygląda?

#mirkokoksy #mikrokoksy #silownia
Mahapralaja - Mam do was pytanie. Szukam u siebie różnych przyczyn problemu z przysia...

źródło: comment_1585762712QHa7auGioh5kWGnuCIxgvF.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
z tym 300-400 kg to rzeczywiscie przesada jak ktos tak mysli. ale uwazam ze siad atg bez pasa vs siad z pasem na zaliczenie moze sie roznic 10-20%.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
No to wam zazdroszczę. A macie jakieś butt winki albo inne problemy w przysiadzie?

@Mahapralaja: Kiedyś miałem - problemem był za wąski rozstaw nóg i słaba mobilność w biodrze
  • Odpowiedz
@Mahapralaja: Komentarzy czytać nie będę, ale kiedyś miałem tragiczną mobilność w tym miejscu. Poprawić to można w 2 tygodnie codziennie po 10 min,w pozycji jak na obrazku musisz przyciągać rękami nogi maksymalnie w stronę głowy. Wiele to nie kosztuje, może trochę bólu a zawsze warto.
  • Odpowiedz