Wpis z mikrobloga

Nie łazić bez celu


@nie_swiruj: a jaki jest legalny cel łażenia? Spacer samemu w celu nieochujenia od siedzenia 12h dziennie przed kompem jest ok, czy to już gorsze zło od tournee starych bab po sklepach od rana do nocy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@rdy: rozporządzenie określa co i jak, akurat miejsce, które dziś zostalo mi powierzone jest absolutnie wyłączone z użytku.
A za te maratony też warto się zabrać bo krew zalewa.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Dzejkobini: tego ministerstwo chyba jeszcze się nie dopatrzyło także standardowo - nie ( ͡ ͜ʖ ͡)
W zasadzie ROD nie jest wśród celów podróży nie objetych zakazem przemieszczania się zatem w zasadzie nie można się tam nawet znaleźć.
  • Odpowiedz
@nie_swiruj: Według mnie nie, ale nie jest to jednoznaczne. Część nadleśnictw zrobiło swój zakaz, częsć nie zrobiło i wręcz zachęca do spacerów.

WPROST zakazu teoretycznie nie ma
  • Odpowiedz
@nie_swiruj: Ty wiesz, że te przepisy są niekonstytucyjne? Ślubowaliście chronić Konstytucji a jesteście do usług bandy kaczora. Jak tylko jakikolwiek policjant nałoży na mnie jakąkolwiek karę wynikająca niby z tych pseudorozporządzeń, niech się spodziewa pozwu po zmianie władzy. Te przepisy są niezgodne z Konstytucją a policjanci mają obowiązek odmówić wykonania rozkazu/polecenia jeżeli jego wykonanie wiąże się z popełnieniem przestępstwa. A tym jest stosowanie przepisów które zostały ustanowione z naruszeniem prawa.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@rdy: jedni mówią tak, inni mówią inaczej, ja za las nie piszę, tłumacze ludziom, że lepiej siedzieć w domu. W zasadzie dziś to w 100% działaność edukacyjna prowadzimy.
@PanHeniek45: nie, ja jakbym mógł to bym podążył droga wykopowego piwniczaka i nie wchodził z domu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@Ukarator: po raz kolejny. Ja nie jestem tu żeby karać kogokolwiek, jak ktoś chce sprowadzić zagładę na siebie i swoją rodzine to niech to robi poza strefą publiczna. Nie chodzi o okazję do je*ania społeczeństwa tylko o wspomaganie rozsądnego myślenia w dobie epidemii.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@PanHeniek45: od jutra straz miejska dołącza do rozgrywki, oni lubią mandaty pisać to trochę nas odciaza. Chociaż nie powiem, roboty jest, do dni wolnych w grafiku za bardzo się nie przywiązuje bo wychodzą coraz to nowe służby do zrobienia.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@PanHeniek45: mi też się rzuciła taka informacja ale narazie tylko w mediach. Niedawno kilka dni jeździłem sprawdzać kwarantanny to dostałem dwie panny z WOT do pomocy.
  • Odpowiedz