Wpis z mikrobloga

Moja znajoma a raczej kumpla straciła pracę przez koronawirusa. Była jakaś tam PM w korpo. (Z bogatego domu, mega roszczeniowa, uwaza, że wszystko jej się należy, ładna )

Myślę, że trzeba pomagac sobie w tych ciężkich chwilach to jej pomogę(chociaż jej nie trawie). Slyszałem, że w firmie której pracuje ( januszowe korpo) potrzebują kogoś takiego to jej powiedział , że potrzebują i zarobki to około 4k -4,5k, sam zarabiam mniej xD
To ona do mnie z pyskiem, żebym sobie nie żartował, że ona za takie gówno pieniądze nie będzie robić itp,itd.

Człowiek chce dobrze, a tu opieprz dostaje, ja tam bym wolał mieć pracę i w razie czego zmieniłbym na lepszą, ale ok xD
(Chciałbym żeby to byl fake albo kiepskiej jakości bait xd)

#praca #koronawirus #hr #korposwiat #heheszki #przegryw
  • 15
@prostymysliciel: Ok pomyliłem się ze spermieniem. Ale jeśli ona wie że jej nie trawisz, a teraz chciałeś jej pomóc to też mogła to dziwnie odebrać. Jak chcesz być ludzki dla innej osoby to pomagaj tylko tym, których dażysz sympatią i którzy sympatią darzą ciebie. Takie pomaganie na siłę to najgorsze co możesz zrobić, a często taka osoba potrafi cię solidnie nienawidzieć do końca życia.