Wpis z mikrobloga

Wykopkowi zatankowani pod sam korek Janusze nieruchomości z miniratką, już wiedzą, że koronawirus i kryzys gospodarczy PODOBNO potrwa jeszcze tylko miesiąc, a potem wszystko "wróci do normyXD"
Mikrowille apartamenty uje muje dzikie węże inwestycyjne cuda 10k/m2 mają PODOBNO mieć wartość już 15k/m2 i PODOBNO generować dochód pasywny w wysokości 15% ROI ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Natomiast Ja pozdrawiam zebraną tu Januszerie i do zobaczenia na licytacjach komornicznych po waszych udanych i niezapomnianych wakacjach kredytowych XD zamiast FLIP FLIP będzie CHLIP CHLIP 2020

#nieruchomosci #koronawirus #mieszkanie
  • 62
  • Odpowiedz
@defkor: Fanem Apple nie jestem, ale nie można im odmówić dużego wpływu na PKB państwa. Landlordzi nie wnoszą nic poza podbijaniem cen nieruchomości. A Tobie polecam prostytucję, jest równie łatwa jak inwestowanie w nieruchomości i opodatkowana 0%. Branże wymagające używania mózgu zostaw mądrzejszym od siebie.
  • Odpowiedz
  • 0
@StefanEm ale to nie ja mam bol dupy, ze ktos w uczciwy sposob zarabia pieniadze. Ogarnij sie.

Zachowujesz sie jak #!$%@? janusz z mercedesa parcha gdy widzi ubera.
  • Odpowiedz
@defkor: Ty masz tutaj największy ból dupy, o to że komuś nie podoba się uprzywilowana pozycja landlordów. W interesie wszystkich jest przesunięcie pieniędzy z inwestycji w nieruchomości do innych branż, np mikroenergetyki.
  • Odpowiedz
  • 0
@SzitpostForReal to ze dla ciebie kupno mieszkania to inwestycja to nie znaczy ze tak jest dla kazdego. Ktos w innym watku napisal ze kupil drugie bo po prostu mial wiecej pieniedzy. ty uparcie wyskakujesz ze swoim guwnianym wykresem i mu piszesz ze juz stracil. Kto jest #!$%@? chyba sam widzisz.

W dupie mam twoje eot typie, nie zesraj sie na tym wykopie XD
  • Odpowiedz
@defkor: Debilem jesteś Ty, bo każdym kolejnym komentarzem udowadniasz, że nie potrafisz czytać ze zrozumieniem i odnosisz się do jakichś swoich wyimaginowanych tez, których nigdzie nie przedstawiłem.
  • Odpowiedz
  • 0
@StefanEm: Mieszkanie pod wynajem to biznes porównywalny z fabryką wylewającą trujące odpady bezpośrednio do rzeki. Każdy powinien cieszyć się z upadku takich biznesów.


brawo
  • Odpowiedz
@defkor: No i co w tym strasznego? Nie popieram żadnych odgórnych regulacji, zakazów itp. ale np. cieszyłbym się gdyby upadały firmy produkujące np. SUVy bo zamiast tego byłoby więcej ciekawych samochodów na ulicach.
Tak samo jest np. z flipperami, jeśli ich zlicytują i mieszkania wrócą na rynek po niższej cenie obędzie się to bez żadnej straty dla gospodarki czy społeczeństwa. Dlatego zawsze śmieszy mnie jeśli ktoś potrafi porównać "inwestorów" w
  • Odpowiedz
@StefanEm:
Trochę krótkowzroczny jesteś ...
Gdyby nie było landlordów to nie było by wynajmu ... ale mieszkania nie były by po 5k złotych nadal kosztowały by kupę kasy

Poniekąd Ci landlordzi mający na wynajem pomagają gospodarce a jak?
Tak ze ludzie z poza dużych miast maja szanse się do nich dostać wogole i zacząć tu karierę zbierając hajs
  • Odpowiedz
@Hydrox1992: Może by tak było. Tym niemniej obecna sytuacja oswoiła trochę pracę zdalną, co może trochę ograniczyć przypływ ludzi do dużych miast z zyskiem dla tych mniejszych. Co powinno spowodować spadek cen nieruchomości i wynajmu.
Mnie po prostu śmieszy takie zażarte bronienie "przedsiębiorców" jakie prezentuje ten debil nad naszymi komentarzami. Jakby inwestycja w wynajem wymagała jakichkolwiek umiejętności, oprócz zdolności kredytowej lub majątku.
  • Odpowiedz
@StefanEm:
Zgadzam się ze przymusowa praca zdalna może wiele zmienić - łącznie z tym ze poprostu mieszkanie w dużych miastach przestanie być atrakcyjne - już się mówi w branży u mnie ze do góry dociera ze ludzie pracując z domu są równie wydajni a i często bardziej wyspani ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Hydrox1992: Dla mnie zubożenie deweloperów, flipperów i tym podobnych to również pozytyw tej całej epidemi, bo to oni są odpowiedzialni za obecny rynek nieruchomości, gdzie mieszkania niskiej jakości w zakorkowanych miastach kosztują horrendalne kwoty.
Tak samo pozytywną wiadomością są wyroki dla Volkswagena próbującego "sprytnie" oszukiwać normy emisji. Ktoś straci, ale ogólnie więcej ludzi na tym zyska. Ale zaślepionym "inwestorom" pompującym ostatnim tchem przebitą już bańkę nie przetłumaczysz.
  • Odpowiedz
  • 1
@StefanEm jesli porownujesz vw, ktory oszukiwal do ludzi ktorzy wynajmuja innym mieszkania czy domy, to brawa dla ciebie. Nikt nikomu nie kaze wynajmowac ani kupowac.

Lambo kosztuje 2mln zlotych - dzwonisz do mamy i placzesz ze jestes #!$%@? biedny i nie masz pieniedzy?

#!$%@? sie do ludzi ktorzy w eutojackpot wygrali 200mlz pln bo tez nie musza miec mozgu a jednak wygrali?

Jestes zakompleksionym czlowiekiem ktory nie rozumie, ze zycie jest
  • Odpowiedz
@defkor: Nikomu nie zazdroszczę, to Ty jesteś ograniczony i oceniasz innych swoją miarą. To Ty zarzucasz mi cały czas, że mnie na coś nie stać chociaż nie znasz mojej sytuacji materialnej.
Po prostu cieszę się, że wraz z spadkiem cen nieruchomości, najmu i popularyzacją pracy zdalnej stracą ludzie odpowiedzialni za patologiczną sytuację na rynku nieruchmości tj. "mikroapartamenty", airnb, 5 pokoi na 40m2 i tym podobne chore pomysły napędzane przez tych
  • Odpowiedz
@defkor: Jesteś za mało rozgarnięty żeby pewne rzeczy zrozumieć. Cieszę się gdy ktoś robi coś fajnego, innowacyjnego i odnosi sukces. Ale np. cieszę się gdy komedia romantyczna na siebie nie zarabia bo nie będę musiał oglądać mordy Karolaka na bilbordach co już jest dla mnie zyskiem.
A rynek nieruchomości i ludzie z nim związani to taka patologia, że na ich spadkach wszyscy zyskają.
  • Odpowiedz
sam jesteś typowym Januszem bo cieszy Cię jak komuś biznes pada


@Wiktorgg: Ja też się cieszę. Od dwóch lat czekam, aż pęknie ta napompowana bańka. Zdychajcie kamienicznicy. Nie powinno się spekulować na mieszkaniach.
  • Odpowiedz