Wpis z mikrobloga

@dzester: budowlanka zazwyczaj pierwsza pada i ostatnia sie podnosi, to ze w tym wypadku wyprzedzily ja gastronomia, hotelarstwo i inne fryzjerstwo to tylko przypadek ( ͡° ͜ʖ ͡°) branza budowlana jeszcze w 2014 cierpiala po krachu z 2008 i #!$%@? z 2012 z Euro xD

ale gratuluje!
@banjo: no ja za bardzo się nie orientuję, w połowie marca zadzwoniła do mnie pani z mojej przyszłej pracy, że oczywiście mnie chcą, ale nie wiedzą czy wszystkie badania uda się zrobić, więc może się to przesunąć o jakiś czas, za to parę dni temu mi oświadczyła, że wszystko jest ok i mogę od maja zaczynać :D Pytam więc, bo troszkę się obawiam, czy to faktycznie będzie możliwe, skoro stan epidemiczny
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@dzester: no i gratulacje, ja też branża budowlana i w tamtym tyg. dostałam umowę na czas nieokreślony chociaż jeszcze mogli mi dać na określony (albo w ogóle nie przedłużać xD).
Deweloperzy nie poddają się tak łatwo :)
@dzester: Może być różnie. Początek wężyka w budowlance już zaczął się zwijać, kumpel - projektant, właśnie stracił pracę bo inwestorzy zaczęli się wycofać z nowych projektów. Niemniej, powodzenia!
@dzester czy to nie przypadkiem biuro architektoniczne?


@iLovePierogi: Nie ;)

@jatutylkonachwile1: prywatna firma robiła mi medycyna pracy jeszcze półtora tygodnia temu wszystko na konkretna godzinę.

@MisiuMisiu: W budowlance będzie inaczej ;) deweloperzy będą się starać dokończyć istniejące budowy i cała budowlanka stanie później jak wszędzie już dojdzie do odbicia. To są moje przypuszczenia ;)


@dzester: Podziwiam za optymizm. Chciałbym żebyś miał rację.

@szasznik: Małe firmy padną duże
@dzester u mnie w korpo tez od dzis dziewczyna "zaczela", a caly zespol siedzi w domach na zdalnej. Ona tez dostanie kompa jutro albo w srode. Nie wyobrazam sobie tego, bo jest zielona, ale zobaczymy.