Wpis z mikrobloga

@BosoPoTrawie Jak się objawiają te napady? Oprócz tego co napisałem przeważnie mam dobry nastrój, ale co jakieś 2 dni zazwyczaj wieczorem mam silny napad smutku i przygnębienia (jutro pewnie znowu będzie ok). Nie umiem tego opisać. Mógłbym się popłakać gdybym sobie na to pozwolił, ale z drugiej strony MYŚLI są normalne i niewspółmierne z tym fizycznym odczuciem. Dziwne to.
@BosoPoTrawie Współczuję serio. Dobrze, że przynajmniej żyjemy w dobie internetu, co moim zdaniem czasem ułatwia przeczekanie gorszych epizodów poprzez odwracanie uwagi w swój preferowany sposób.
@BosoPoTrawie: Tym bardziej, że masz dziecko i odpowiedzialne stanowisko polecam spróbować. Będziesz miała mniej problemów i wyrzeczeń. Nie mówie tu o jeździe na lekach doraźnych jak Xanaxy czy inne benzo, tylko o lekach SSRI, które mają działanie docelowe i rzeczywiście stabilizują Twój stan (w moim przypadku Sertralina np)
@BosoPoTrawie: Ja miałem zupełnie absurdalne lęki rok temu, rozwaliło mnie kompletnie. Tez mam odpowiedzialna pracę, mój syn mial wtedy półtora roku. Dostałem SSRI, chodziłem na terapię i jak ręką odjął. Naprawdę polecam - zero skutków ubocznych.