Wpis z mikrobloga

@Megawonsz_dziewienc: oczywiście, że tak. Ci sami ludzie będą mieć w dupie obostrzenia, już teraz dużo ludzi oszukuje, jest przyzwolenie nawet na panikarskim wykopie by chłopak z dziewczyną na codzień mieszkający w swoich domach się odwiedzali nawzajem ( ͡° ͜ʖ ͡°) A ty uczciwy robaku gnij w domu
@Megawonsz_dziewienc: Niektórzy po prostu mogli stracić robotę i musieli wrócić i takie powroty rozumiem. Ale na litość Boską czy też litość szatana (kto jak woli) po jaką cholerę wpuszczać do kraju DEBILI wracających z wakacji? Przecież tych DEBILI należy trzymać jak najdalej od kraju, bo to oni przyniosą najwięcej gówna, wiedzieli o sytuacji na świecie a lecieli na wczasy, teraz wracają i nagle będą trzymać się zasad skoro wcześniej mieli je
@andrzej-roman wiesz co, nie y wszyscy wiedzieli ale jednak oni polecieli legalnie. Czemu biura podróży nie odwołały tych wyjazdów? Czemu rząd nie zakazał lotów? Obwiniam biura podróży i linie lotnicze
Problemem nie jest to że wracają, tylko że nie siedzą na kwarantannie. Są Polakami, płacą na służbę zdrowia to i mają prawo z niej korzystać! Od początku szkoły i hotele skoro i tak stoją puste powinny być przekształcone w ośrodki obowiązkowej kwarantanny. A pilnować powinny ich wot i nauczyciele skoro mają wolne.To że ktoś pracuje za granicą, jeszcze nie znaczy że powinno się ich wystrzelać
@Megawonsz_dziewienc a co ja mam zrobić. Pracuję na kontraktach w systemie 8tyg na 4tyg. Wyjechałem dosłownie przed epidemia. Zaraz będzie mi się kończyć kobtrakt i powrót do domu. Rozmawialem z pracodawca czy mogę zostac dłużej ale sie na mnie #!$%@?. Powiedział ze podmiany beda dalej robione. Nie mam gdzie zostać w uk. Tez mi to nie na rękę ale będę musial wrócić.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Megawonsz_dziewienc: no tak ale to np. Mogło być u nas już w grudniu, przed akcja lot do domu. Do samej akcji mam mieszane uczucie, ale to co piszesz bez poparcia jakimikolwiek danymi to zwykła demagogia. Są ogólnie jakiekolwiek dane czy ktokolwiek z lot do domu miał wirusa?
@plushy: Ale jeśli lecę gdzieś na wczasy to sprawdzam co się w danym kraju dzieje, jeśli widzę że gdzieś tam jest dużo przypadków wirusa to sobie daruję takie wczasy po prostu. A tu mamy asów którzy wiedzą co się dzieje i lecą, to tak jak było w Tunezji itd gdzie doszło do rewolucji, mówiło się od dawna że jest nieciekawie a ludzie i tak latali a potem płacz bo oni chcą