Wpis z mikrobloga

Jak myślicie czy uda się nam opanować epidemię czy nie i prędzej czy później zarazi się tym ok. 80% Polaków?

1. Gdyby każdy na świeci zamknął się w domu na 3 tyg. to byśmy to ubili. Na 3 tyg. wszystko by szlak trafił i wirus byłby pokonany, ale nie. Wszystkie kraje wolą miesiącami/latami się z tym użerać niszczyć przedsiębiorców, doprowadzając do bezrobocia i drukując kasę. Pozorują walkę z tym. Działania w Polsce są żałosne.
2. Wczoraj jechałem pociągiem. Bilety przydzieliły się tak, że prawie wszyscy usiedliśmy w 1 wagonie (1 duzy przedział). Klimatyzacja rozkręcona rozdmuchiwała wszystko. Ktoś z końca wagonu otworzył chipsy, za chwilę czułem ten zapach na drugim końcu wagonu. Jeśli ktoś z podróżujących miał covid-19 to i ja teraz mam. Swoją drogą: gdzie ci wszyscy emeryci tak jeżdżą?
3. Kolega mojego kolegi ze wsi dostali objawów przypominających koronawirusa (cały czas pracowali na hali w fabryce). Sanepid odsyła ich do lekarza, a lekarz do sanepidu. Sanepid powiedział też, że jak się źle poczuje to ma sam przyjechać żeby się przebadać.

#przegryw #covid19 #koronawirus #warszawa

Czy covid-19 w końcu zaraża się prawie wszyscy Polacy?

  • tak 62.1% (64)
  • nie 37.9% (39)

Oddanych głosów: 103

  • 12
2. Wczoraj jechałem pociągiem. Bilety przydzieliły się tak, że prawie wszyscy usiedliśmy w 1 wagonie (1 duzy przedział). Klimatyzacja rozkręcona rozdmuchiwała wszystko. Ktoś z końca wagonu otworzył chipsy, za chwilę czułem ten zapach na drugim końcu wagonu. Jeśli ktoś z podróżujących miał covid-19 to i ja teraz mam. Swoją drogą: gdzie ci wszyscy emeryci tak jeżdżą?


@Wykopowiedz: bylo sie przesiasc ¯\_(ツ)_/¯
@Wykopowiedz: > Gdyby każdy na świeci zamknął się w domu na 3 tyg. to byśmy to ubili. Na 3 tyg. wszystko by szlak trafił i wirus byłby pokonany, ale nie. Wszystkie kraje wolą miesiącami/latami się z tym użerać niszczyć przedsiębiorców, doprowadzając do bezrobocia i drukując kasę. Pozorują walkę z tym. Działania w Polsce są żałosne.

Ale wiesz że jest to kompletnie niewykonalne? Do tego po takim trzytygodniowym hard resecie byloby więcej
@Wykopowiedz: uuu, na taki pojazd to juz nic nie odpowiem. Pokonałeś mnie.

@FedoraTyrone do tego prąd, woda, służby medyczne, policja... No ale przecież jak anon z wykopu napisał że się da to się da, a to rząd jest gupi. Bo wcale nie byloby więcej samobójstw w tym blackoucie niż ofiar koronawirusa, wcale.