Wpis z mikrobloga

@jtomek1: Szczerze to ciężko powiedzieć ogólnie. Co prawda nie mój rejon, ale ja bym szukał miejsca, gdzie robią dokumentację zdjęciową.
Niestety, z tego co zauważyłem, to większość zakładów #!$%@? myjką z brudu i jedzie barankiem po wszystkim jak leci. Zero usuniętych wstępnych ognisk, wosk nigdzie nie wpuszczony.

No nie wiem. Sam bym gdzieś oddał w Lubelskim, tylko kompletnie nie mam pojęcia gdzie tego nie #!$%@?ą.
@rzeznia22: Zorientowalem sie dzwoniąc po róznych firmach i przedział cenowy jest różny. Robią za 800 zł z myciem, a robi gość pod domem za 2000-2500 zł ... ( ͡º ͜ʖ͡º) wszyscy robią fotki.
@jtomek1: kiedyś miałem namiar na ogarniętego blacharza ale ostatnio mi parę razy #!$%@?ł jakieś drobnostki tak że mi znajomek po nim poprawiał, chociaż te 4 lata temu konserwację zrobił tak że do teraz nie mam ani śladu rudej pod spodem, a raczej myjką się tam nie zapuszczam, to jednak go nie polecę na razie
gdzieś w kielnarowej jest facet co zajmuje się wyłącznie konserwacjami, ponoć dobry ale u niego nie byłem
@jtomek1 jak jedziesz od stalowej woli do niska po lewej stronie przed jednostka wojskowa jest gość który to robi ja jestem mega zadowolony przypomnij się jutro na priv to poszukam namiarów