Wpis z mikrobloga

Jedyny minus ze musisz ciagle płacić bo inaczej wyłącza ci usługi se masz potem 6 miechow na reaktywacje. Ogólnie wszystko szybkie i sprawnie działające. Plus taki ze masz wszystkie usługi których brak w karcie jak np połączenia oczekujące. Oferta musisz sam zobaczyć czy ci pasuje ja przerzuciłem cała rodzine. To niby Orange ale oni robili to na nowym systemie bilingowym wsparcie tylko na czacie i nic w salonie.

Jakbyś przechodził to dawaj
Nie zauważyłem minusów, wszystko sprawnie działa, kontakt z działem obsługi szybszy niż w normalnym orange XD Zapraszam Cię do Orange Flex. Dostaniesz 50 zł zwrotu na kartę. Pobierz apkę, zarejestruj się, wpisz kod GRZEGORZQDVT
@xyz3: przy bilku trzeba pamiętać zeby mieć środki na koncie. Ja mam podpięta kartę i wszystkie numery rodzinne przeniesione tego samego dnia miesiąca. Schodzi samo jak abo nie trzeba pamiętać
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@xyz3: Może zamiast #!$%@?ć kolejny refcode dodam, że z kodem EDUFLEX masz 2 miesiące za 2 zł jak jesteś uczniem, studentem, nauczycielem lub rodzicem (numer legitymacji lub umowa o pracę)
Można opłacać BLIKiem w sposób doładowania konta (tak, doładowania! Flex to prepaid). Jedyny minus to zupełne wyłączenie numeru gdy nie zapłacisz za kolejny miesiąc, potem czeka 6 miesięcy na reaktywację. Oferta rodzinna jest w ogóle cudowna (15 zł za każdą kolejną
@zzapall
U mnie niestety połączenia oczekujące nie działają , zgłaszałem na czacie i niby poszło do dzialu technicznego jednak na pytanie ile może potrwac uruchomienie usługi nie potrafili mi odpowiedzieć. Sądzę że zakończy się przeniesieniem do innego operatora....
@telix001: A co ci wyskakuje jak próbujesz aktywować przez tel? Przełóż kartę do jakiego innego aparatu i tam spróbuj. Jeśli chodzi o ich dział techniczny to działa super. Każda głupotę ogarniają bez problemu.
@zzapall
Miałem Komunikat że aktywna usługa ale zrobiłem tak jak mowiles. Przełożyłem aktywowałem w innym jeszcze raz, zrobiłem próbę po aktywacji na innym i w momencie kiedy dzwoniłem na swój numer to prowadząc rozmowę byłem rozłączamy. Po czym z powrotem przełożyłem do swojego tel. spróbowałem jeszcze raz i zadzialalo. Dziwna to metoda ale poskutkowala. Dzięki wielkie za sugestie