Wpis z mikrobloga

#elektornika #naprawa #ps4 #playstation #diy #elektryka ?

Drogie Mirki rynce cycki opadają. Nie mam pojęcia dlaczego on mi nie działa :O obejrzałem wszystkie filmy na yt z naprawy zasilaczy do ps4 ale żadno rozwiązanie nie pomogło. Rezystory, kondensatory, tranzystory na lini 12v, bezpiecznik sa sprawne. Nie ma żadnych wizualnych uszkodzeń. O co moze biegac ? Nie ma 12v na wyjściu. Konsola dziala, bo sprawdzalem na innym zasilaczu. Blagam o jakąś rade. Lubie sie bawic z elektroniką, ale dużej wiedzy o niej nie mam.

Jak potrzeba wiecej zdjęć to wrzuce.
GiGolss - #elektornika #naprawa #ps4 #playstation #diy #elektryka ?

Drogie Mirki ryn...

źródło: comment_1585568779ykzpCpu7es2afa4FQfv1RL.jpg

Pobierz
  • 30
@GiGolss: Szczerze, jak nie masz doświadczenia, to daruj sobie naprawianie zasilacza impulsowego. Narobisz sobie więcej szkody niż pożytku. Kup nowy zasilacz i zamontuj. Jak będziesz miał wolny czas i drugą konsolę, to się pobawisz.
@pawloxx jak sprawdzilem ? Kabel dziala

@MickM ostatecznie pewnie tak zrobię, ale właśnie mi sie nie spieszy i wolnym naprawic go samemu.

@Kasztix1337 to raczej nie istotne. Kondensatory sa sprawne.

@UmbertoDalleMontagne zaraz spróbuje. Pisząc o tej lini 12v to na jakimś forum przeczytałem, że najczęściej pada bezpiecznik, 2 x tranzystor i uklad DDA001AG ale jak wspomniałem bezpiecznik i te tranzystory działają