Wpis z mikrobloga

Po obejrzeniu filmiku jak Angole dziękują swojej sąsiadce pielęgniarce - naszło mnie na przemyślenia.

Czy tylko ja uważam, że lekarze i pielęgniarki oraz ratownicy medyczni w Polsce, za mało otrzymują wdzięczności od ludzi?

Zapierdzielają jak dzikie osły, ryzykując realnie swoje zdrowie a nawet życie, za gówniane pieniądze. Wiem, że nie robią tego dla poklasku tylko traktują to jak służbę narodowi, ale na pewno miło by było gdyby odczuwali namacalnie wdzięczność ludzi. Wiem, że są akcje posiłków, ale naprawdę - gdybym był Billem Gatesem to bym każdemu przelał ekstra 5 cyfrową kwotę.

Jeżeli są tu medycy (a wiem, że są i lekarze i piguły i ratownicy), jeżeli macie mamę, siostrę, kogoś bliskiego w szeroko rozumianej służbie zdrowia - proszę przekażcie od mnie, prostego chłopaka ze wsi najszczersze podziękowania za tę trudną walkę, nierzadko bez zbroi (bo Patria Mater wolało kupić węgiel do rezerwy niż stal na tę zbroję).

Ściskam Was serdecznie, drodzy moi Bohaterowie.

A na zdjęciu koliber, posłaniec nadziei. Niech przyfrunie do Was...

#koronawirus #sluzbazdrowia #ratownikmedyczny
Pobierz marcel_pijak - Po obejrzeniu filmiku jak Angole dziękują swojej sąsiadce pielęgniarce...
źródło: comment_1585564033OKmvI0S0Hl4yJUuPKemrD3.jpg
  • 3