Wpis z mikrobloga

@Niewiemja: Aaa. I napisz mi czy bardzo zacienioną masz tę ścianę? Nawet Twoje epipremnum się nada. Ono w ogóle w dobrych warunkach, a szczególnie pod lampami jest całkowicie inną rośliną. Syngonium też jest pnące.
@magnes125: Na razie chce zrobić półki w miejscach gdzie mam zaznaczone że pada najwięcej słońca i do takich miejsc szukam roślin, do cienistych pózniej. Już mam wszystkie materiały ale akurat teraz mi sie kołki rozporowe skończyły xD Pójde po nie jutro i zrobie
@Niewiemja: Ja mam kołki rozporowe. Pełen zapas. Szkoda, że nie ma kto ich teraz użyć :D

Jak masz światło, to nie problem. Z cienistymi zawsze gorzej. Pisz co i jak, to u siebie coś będę szukać bo zawsze coś się przesadza :P
@magnes125: Też miałem cały zapas, w sumie to nie wiem jak i kiedy ja je zużyłem :D I tak musze iść do budowlanego bo tam nasiona mają a o koprze zapomniałem, epidemia to nie powód żebym miał jeść ziemiory bez koperku
@Niewiemja: Nasiona kopru to mają w każdym spożywczaku teraz. Nawet nie trzeba iść specjalnie do budowlanego :D

Jak już będziesz, nie oceniam. Rozumiem, że koper to produkt pierwszej potrzeby, a zapasu nie zamroziłeś, to idź na półkę śmierci z roślinami. Pewnie teraz będzie z czego wybierać za grosze. Absolutnie nie namawiam na roślinne bezeceństwa i rozrzutność.