Wpis z mikrobloga

@Pesa_elf: A usychały Ci uprzednio? Co ciekawe, najbardziej mi zawsze owocowały w trakcie suszy, a przy dużych deszczach nadgniwały, ale to trzeba coś podłożyć między ziemię, a arbuza. I dużo zależy od odmiany.

@zielony_ogrodnik: Możliwe, że powinno, ale ta doniczka to jest maks co mogę wsadzić na parapet. Przepikuje i zobaczymy. Jak się nie uda, to przecież nie koniec świata.
  • Odpowiedz
@Pesa_elf: Ktoś może uważać inaczej, ale dla mnie to najmniej problematyczna i najsmaczniejsza odmiana. A próbowałam już wielu. Może nie rosną wielkie, ale smak wynagradza.
  • Odpowiedz
@Niewiemja: Z tą wiedzą poszły wszystkie razem. Choćbym się zaparła, to nie upchnęłabym osobno. Nie uda się, to trudno. U mnie wszystkie dyniowate były siane zawsze do gruntu.

Na balkonie będę miała więcej miejsca więc niech lepiej część przeżyje bo będzie im dobrze :P
  • Odpowiedz
@Niewiemja: Kupię sobie tę 'szklarnię' balkonową. Nie mam jakiegoś małego balkonu i tak policzyłam, że będzie pasował. A i zakryje wszystko przed gąsienicą. Do tego będą miały słoneczne piekło.

Btw. Paa co dostałam. Nie jest w jakimś idealnym stanie, ale potestuje i może wsadzone od razu do ziemi łatwiej się ukorzenią. Czy się uda, nie wiem, ale próbować warto :D
magnes125 - @Niewiemja: Kupię sobie tę 'szklarnię' balkonową. Nie mam jakiegoś małego...

źródło: comment_15855753036vOxOC9a8BuqJ2g6klgzfC.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz