Wpis z mikrobloga

@Niewiemja: Szkoda. Trzeba trafić na moment. W czasach, kiedy był swobodny dostęp do sklepów czyli stosunkowo niedawno coś mnie tknęło i zawróciłam z nadzieją, że a nuż będzie coś co konkretnie chcę. I było. A szukałam tej trzykrotki, którą ostatnio spaliłam. Przeceniona z ponad 50 zł na 20. Jak się nie ma szczęścia gdzieś tam, to się ma na promocje :P
W czasach, kiedy był swobodny dostęp do sklepów


@magnes125: :D Jakby to lata temu było :D U mnie tam gdzie byłem ceny nie zmienione. W sumie dziwne bo przecież teraz im tego nikt nie kupi tylko sie zmarnuje
@Niewiemja: Toć piszę:

czyli stosunkowo niedawno

Kurcze, też bym pojechała do budowlanego. Ciotka sobie wymyśliła marchewkę i pietruszkę na taśmie i pierdyliard różnych nasion i klasycznie gdzieś coś jest, a gdzieś nie ma. A ceny widzę na samej stronie, że są takie same. Niech nie zmieniają ich strata. Sam leroy i ich wysyłka, to śmiech na sali. Wcale nie zachęca do zakupów przez internet.
@magnes125: Nasiona jak mas sporo do kupowania lepiej na swiatkwiatów kupić od razu. Ja półki z nasionami dzisiaj nie zastałem na miejscu, nigdzie nie było ¯\_(ツ)_/¯ Chciałem kupić zarówke zwykłą do dogrzewania rozsady to też nie było xD
@Niewiemja: Świat kwiatów ma najdroższe nasiona na taśmie. Ja bym kupiła samą taśmę i wsadziła nasiona, ale niestety pomysł upadł.

Ja półki z nasionami dzisiaj nie zastałem na miejscu, nigdzie nie było ¯_(ツ)_/¯ Chciałem kupić zarówke zwykłą do dogrzewania rozsady to też nie było xD

A gdzie byłeś? Ja zawsze sprawdzam wcześniej na stronie zanim pójdę bo już kilka razy się przejechałam. A kołki rozporowe chociaż były?
@magnes125: A bo Ty na taśmie chcesz, to już lepiej kupić nasiona i samemu zrobić na srajtaśmie chociaż to towar luksusowy w sumie teraz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A gdzie byłeś? Ja zawsze sprawdzam wcześniej na stronie


@magnes125: W Majstrze, sprawdz u nich na stronie cokolwiek xD Mam do dyspozycji Majstra który jest drogi ale jest bliżej i Brico które jest już lepsze ale troche dalej,
@Niewiemja:

A bo Ty na taśmie chcesz, to już lepiej kupić nasiona i samemu zrobić na srajtaśmie chociaż to towar luksusowy w sumie teraz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tak chciałam zrobić bo sama ta specjalna, podkreślam super specjalna taśma jest dość tania. A 7 zł za paczkę marchwi, to lekka przesada. A 25 zł za 4 torebki, błagam :D Ja rozumiem po co chce to zrobić, nie
@magnes125: Od góry to sie boje że to ciepło by spieprzało od razu przez wentylacje do góry a tak jak już będzie spieprzać to dużo wolniej bo będzie zamknięte w wannie. Myślałem żeby do tej wanny włożyć butelki z wodą, woda by sie nagrzewała i oddawała ciepło kiedy żarówka by gasła. Przynajmniej w teorii wygląda to dobrze xD
@Niewiemja: No właśnie o to chodzi. Będzie mocno skupione i nie ogrzeje Ci tak dobrze przestrzeni wokół roślin tylko w sumie korzenie. A i to nie wiem czy tak dobrze bo masz jeszcze sklejkę. Chyba, że wywiercisz dziury, żeby sobie ciepło tamtędy uciekło i wilgoć jak planujesz jeszcze butelki. Tak przynajmniej mi się wydaje. Masz tylko jedną żarówkę?
@magnes125: Butelki zamknięte :D Zobaczymy, nie podziała tak to zrobie inaczej. Żarówki mam dwie 100w i 25w, na razie zrobie na 25 bo przy 100 to sie troche cykam że będzie za gorąco, podłącze dzis i sie zobaczy jutro jak będzie