Wpis z mikrobloga

#!$%@? mirasy #!$%@? mi. 2 tyg temu rozostalem sie z dupa, bo niby sie nie dogadywalismy, po tygodniu sama napisala i zaproponowla spacer. Zgodzilem sie. Tam troche pogadalismy, #!$%@?. Na nastepny dzien znowu sie spotkalismy i byl #sex. Pozniej mowila ze za szybko ten seks itp ze nie chciala. No spoko, w tygodniu tam sie widzielismy tez ale nic wielkiego. W piatek mialem isc do niej na noc ale napisala o 17 ze pracuje do pozna i z rana tez musi, wiec odpada. W sobote byl tylko lodzik, powiedziala ze jedzie z kolezanka do kolezanki bo jakis problem ma z chlopakiem, niby zostala na noc. Ja pojechalem do kumpla. Chcialem sie dzisiaj z nia spotkac wieczorem ale dostana jakies zadania ze szkoly i musi robic( zawsze uczyla sie w niedziele wieczor) ja sie #!$%@? i zaczalem ja stalkowac i kontrolowac. Bylem dwa razy juz pod drzwiami w bloku (drzwi od klatki sie nie zamykaja) i sluchalem czy ktos jest, nikogo nie bylo slychac, tylko tv. #!$%@? tez sie do innego bloku na takie podworko patrzec w balkon - #!$%@? widac. Jak sie dobieram do niej to mowi ze nie ma ochoty po prostu i boli ja podbrzusze. Myslicie ze ma drugiego bolca a ze mnie chce zrobic beciaka? Dodam ze mieszka sama wiec latwo jej o #!$%@?. Myslicie ze powinienem dalej ja stalkowac czy #!$%@? mi do reszty i sie leczyc? XD
#przegryw #zwiazki #depresja #bolecnaboku #samotnosc #stalking #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
Pobierz bdj3bacza_2k - #!$%@? mirasy #!$%@? mi. 2 tyg temu rozostalem sie z dupa, bo niby sie...
źródło: comment_1585509479C2fQihiZPe6B4rlh3MZvJs.jpg
  • 20