Wpis z mikrobloga

Daily reminder, że dolichocefaliczna czaszka w pakiecie z recesją maxilli oraz żuchwy, jest seksualnym "death sentence".
Taki oto sobotni skullpill ode mnie.
#logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #tfwnogf #stulejacontent #blackpill #blackpillraw #przegryw ##!$%@? #codziennyblackpill #logikarozowychpaskow #rozowepaski #wychodzimyzprzegrywu #plodnajulka #wyglad #podrywajzwykopem #incel #chad
B.....W - Daily reminder, że dolichocefaliczna czaszka w pakiecie z recesją maxilli o...

źródło: comment_1585410016dLwVoKdB36R70Aol3q6TTH.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
kiedy otworzysz swoj sklep z koszulkami? xD


@Still22lvlCrock: Niczym Jakub Czarodziej XDDD
Nie głupi pomysł czarny t-shirt z moim logiem
W następnej fazie czapki baseballówki, kubki, piżamy, dresy oraz czarna pościel z wielką pigułką na kołdrze :D
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@looksdontmatter: kilka razy mnie tak fryzjerka ścięła, że mi z tyłu włosy strasznie odstawały i wyglądałem jak ten po lewej. Aż się później upewniałem w lustrze czy ja aby napewno nie mam tak brzydkiej czaszki.
  • Odpowiedz
@Blackpill_RAW: Ja mam w bani projekt na koszulkę: czarna koszulka, dwie czaszki obok siebie, jedna chada, druga incela, albo dwie połówki czaszki (przecięte wzdłuż) przy sobie.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@Przegrywinho69: Mam 25 lat. Wyobraź sobie, że w pracy ani na ulicy nie mówię ludziom, że ich dolichocefaliczna czaszka czyni ich ślepym ogniwem ewolucji, ani że ich maxilla jest podludzka. No wyobraź sobie, że rozmawiam na normalne tematy
  • Odpowiedz