Wpis z mikrobloga

@Chad_LeClos powiem tak, może i faktycznie przekazuje dużo zwięzłych informacji i ludzie go śledzą, ale robią z niego jakiegoś bożka, jest mega wysyp ludzi co pojęcia o świecie nie mają i bezkrytycznie mu wierzą wyrabiając sobie opinię na podstawie tylko tych krótkich nagłówków, które on wrzuca. Koleś jest tego świadom, przez co czuje się pewnie, jak guru, nie ma poczucia humoru, myślę, że jako człowiek (bazując na social mediach) jest gburem
  • Odpowiedz
Ja #!$%@? wykop to naprawdę #!$%@? miejsce.

Ziomek robi dobrą robotę nie od czasu początku koronawirusa - regularnie, rzeczowo, bez plotek, praktycznie zawsze sprawdzone informacje z rzetelnych źródeł i to od wielu lat (zaczął chyba od początku problemów na Ukrainie i Krymie). Nie ma praktycznie przez tyle lat żadnej istotnej pomyłki, a jeśli branżowe źródła na podstawie których pisze się myliły, natychmiast także informował o tym czytelników.

Koleś który po prostu robi
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@jimlahey: no ok, ale to jest powód żeby go nie szanować? XD wykopki za wszystko potrafią zwyzywac opluć itd. Mimo tego, że nikomu on nie przeszkadza, nie wrzuca nieprawdziwych informacji, nie obraża ani nie osadza. "Ha tfu na niego, bo wcześniej też gdzieś wrzucili informacje, a on to przetłumaczył!" XD nie wychodź gościu z piwnicy
  • Odpowiedz
stylu pisania bije wyższość nad resztą świata.


@hang_the_DJ: Ty sobie poczytaj kto tam mu komentuje te jego posty. Jakbyś musiał się z takim tłumem ameb handryczyć, to też byś stał się nieprzyjemny.
  • Odpowiedz
@Chad_LeClos: Typowi bodajże nie udało się zrobić matury, ale próbuje kreować się na autorytet, bo potrafi szybko przeklejać info xD Nie, nie szanuję
  • Odpowiedz
Szanuję ale niesamowicie mnie irytowało zjawisko związane z jego profilem, coś o czym po części napisał @fan_comy . Masa osób niemających pojęcia o świecie, osób które przez lata nie interesowały żadne wiadomości ze świata, dostały się na jego profil. Ilość negatywnych informacji oraz łatwość z jaką mieli do nich dostęp stworzyła jakąś iluzję że świat się wali. Wysyp histerycznych komentarzy pod jego postami był w pewnym momencie wręcz porażający.
  • Odpowiedz