Wpis z mikrobloga

@prawy00: i bardzo dobrze, już mi ciśnienie podnosi ten cały internetowy gówno-marketing. Influencerzy, wysyłanie głupich żartów, starych kuponów i brudnych skarpet, żeby później się "podzielić" linkiem wśród 15000 znajomych.

Wiadomo, że można czasem pośmieszkować, ale to marketingowe żebractwo już dawno przekroczyło granice dobrego smaku ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@stonedasshit: ale w sumie o co ci chodzi xD odpowiedziała normalnie. Łączysz się żeby jej powiedzieć, że masz kod? Nie wyjaśniłeś sprawy, a wręcz napisałeś tak jakby była już rozwiązana, to po dwóch minutach, zgodnie z przykazaniem żeby odpowiadać na każdą wiadomość, napisała, że się cieszy. Nic chamskiego tam nie ma.
  • Odpowiedz
przeciez masz napisane ze jest wazny do 2003 nie wiem na co ty liczyles nachapac sie chciales co


@Furano_Yukihira: no nie wiem, ja na miejscu LAYS wykorzystałbym to w taki sposób żeby zachęcić klientów, przypomnieć jak długo marka jest w Polsce z POLAKAMI, no ogólnie dużo możliwości miałaby taka agencja marketingowa. A oni to spaprali ;)
  • Odpowiedz
@Furano_Yukihira:Ale tu nie chodziło,żeby się nachapać po prostu fajna akcja mogla wyjsc.
@GoplanaLodz: @prawy00: Ja mialem kiedys jakies wadliwe chipsy to po mailu miło pani się tym zajela i mi wyslali karton xd dlatego,źle ze napisales na fanpage bo tam jakas agencja to oblusguje na mailu odrazu ktos z biura by odczytal.
@Kashankovsky: Przecież oni kuriera odrazu na swoj koszt wysyłają xd A i jakis niefart miałeś bo
  • Odpowiedz
@stonedasshit: Ty to do mnie mówisz? Wtf? Wskaż mi gdzie to jest chamskie xD miała cię zachęcać, żebyś jednak jej powiedział o co chodzi, bo przez 2 minuty nie umiałeś się zdecydować? Zresztą nawet nie masz paska więc nie wiem jakiej jesteś płci.
  • Odpowiedz
odezwałeś się nie do Lay's a do agencji która obsługuje profil więc jakby mają wywalone ()


@ratujemysaabine: racja, wal maila do nich, na fb nie maja żadnej mocy ale dział marketingu czy coś prosto przez e-mail może ci wysłać jakiś karton darmowy. Próbuj
  • Odpowiedz
Ja kiedyś wygrałem rower w latach 90, już nie pamiętam która firma robiła konkurs, ale wydaje mi się, że od tych biedniejszych chrupków i do dzisiaj czekam na ten rower, takie to konkursy były ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@kazlasagnee: ja dostałem ze 100 smsow i emailow z wygranym mercedesem, audi i BMW ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
#!$%@? wykopki to jednak podludzie xD

Jakby mu dali czipsy to by zrobili se akcje marketingową xD
#!$%@? Lays to nie jest firma typu Chrupki z Ciechocinka, która jest znana tylko u lokalnych gnojków żeby potrzebowali takiej akcji do podbicia sobie sprzedaży xD

I nawet nie #!$%@?, że to dla beki bo OP pewnie po cichu liczył na karton czipsów i uścisk prezydenta xD

Tfu na Was
  • Odpowiedz