Wpis z mikrobloga

@powsinogaszszlaja no właśnie. A większość nauczycieli traktuje to jako oczywista oczywistość. Kiedy zwróciłem na to uwagę to mnie zbywają a potem jakaś informacja mi przelatuje że już gdzieś jakaś grupa działa. I w zasadzie min problem ze nie mam tam konta.
@pigoku: Słabe porównanie. Te działania mają na celu minimalizowanie powstałych zaległości programowych. Załóż sobie konto, załóż konto typu Jan Nowak, byle dziecko korzystało. Ewentualnie zaproponuj inną platformę, bezpieczniejszą. Myślę, że nauczyciele nie są na czasie, jeżeli chodzi o takie aplikacje i korzystają z tego, z czego potrafią.
@pigoku: xDDDDDDD Tfu na Ciebie. Nauczyciel chce dokształcić Twoje dziecko w trudnym okresie jakim jest epidemia, a ty takie pytania.

Ludzie podczas wojny ryzykowali życie, żeby się uczyć/uczyć innych, a ty masz problemy żeby discorda lub messengera założyć....

Ja perdo.....
@Tikyo: W innych wpisach nie masz problemu z trochę bardziej kulturalną wypowiedzią. Ale jak rozumiem, nie stanowi to dla ciebie problemu, że narusza się regulamin serwisu i dodatkowo daje w ten sposów dzieciakowi dostęp to pozostałych treści na fb?
@pigoku: Nie stanowi to dla mnie problemu z uwagi na fakt, że są to okoliczności nadzwyczajne. Nikomu nie jest łatwo, zarówno uczniom/rodzicom/nauczycielom i w takich warunkach uważam, że trzeba pomagać sobie nawzajem, a nie rzucać kłody pod nogi, Nauczyciel chcąc przeprowadzać lekcję w taki sposób, chce przede wszystkim przekazać Twojemu dziecku wiedzę, za co powinieneś być mu wdzięczy.