Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kapitalista777: "manipulacja" xD #!$%@? gówno wyspa o rozmiarach Wielkopolski ma tylko o połowę mniejszy wynik niż dumna kartonowa bolzga żenada wchj ludzie będą umierać na "zapalenie płuc" po domach bo wybory muszą się odbyć DO ZAORANIA
podDebil to chyba w dalszym ciagu lepiej niz Debil. W wypadku OPa jednak mamy doczynienia z nadDebilem. Nie dosc ze pisowiec to jeszcze udaje symetryste xd


@adrian__: Przeciez piszę wyraźnie, że krytykuję obydwie strony. Nigdy nie głosowałem na PiS. Za to w 2007 wspierałem PO (nie mam do siebie pretensji pomimo, że okazali się największymi oszustami po 1989 roku).

Odpowiesz ( tylko szczerze), ile razy głosowałeś na PO? Skoro mnie nazywasz
@MPXD: Chyba jednak dlatego warto stosować ilość testów na 10 tys. lub 100 tys., bo łapią się do takiego zestawienia i Islandia, i Chiny? Pokazywanie Islandii w statystykach "na milion" jest manipulacją.

Chodź i tak największą manipulacją jest porównywanie krajów bez wzięcia pod uwagę liczby zarażonych w danym czasie. Powinno się wziąć Polskę, Norwegię i Niemcy gdy mieli podobną sytuację w kraju, np. 300 czy 900 zachorowań. Inaczej to celowa manipulacja.
tylko ilości testów przy podobnej liczbie ludzi zakażonych na przykładzie pokazanych na wykresie krajów.


@Kapitalista777: To popatrz jeszcze raz na planszę z TVN i planszę z TVP. Znajdz różnice w opisie planszy. A potem zastanów się po co tłumaczysz TVP i wmawiasz ze w przypadku TVP to co innego. Chyba że Ci za to pĺacą perera ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pobierz Equalizer - > tylko ilości testów przy podobnej liczbie ludzi zakażonych na przykładz...
źródło: comment_1585322380UKuaNk9T8PyXceEca3gM1O.jpg
można iść dalej. Weźmy najmniejsze państwo świata jakieś. Powiedzmy 10 000 mieszkańców. Zróbmy testy każdemu. Wynik? Milion testów na milion mieszkańców. Oczywiście, to że łatwiej zrobić 10 000 testów niż np 38 mln to nikt nie wspomina.


@myidioci: Ej, to skoro mniejszym państwom jest łatwiej, to może podzielmy Polskę na 16 osobnych państw na czas epidemii, wtedy nam skoczy współczynnik robionych testów na osobę, bo przecież mniejszym państwom jest łatwiej (