Wpis z mikrobloga

Chciałabym pokochać kogoś, kto na to zasługuje. Kto oprócz wyglądu (każdy patrzy na wygląd) ma do zaoferowania też coś w głowie. Nie ma nic seksowniejszego od dobrego i mądrego faceta. Tylko gdzie takich szukać. Zwłaszcza teraz. W dodatku jestem kobietą więc nie wypada mi zagadywać, bo zaraz będzie, że desperatka, a ja chcę po prostu kochać i być kochaną, mieć dobry związek oparty na szacunku i miłości. Wszystko inne mam, do tego sporo zalet, tylko tego ciepła brakuje. #takaprawda #zwiazki #randki #tinder #milosc
  • 46
  • Odpowiedz
@pandemiczna_mirabelka: Oprócz wyglądu, czy nie patrzący na wygląd? Takiego co patrzy na coś więcej, to nie widzę raczej problemu spotkać, drugi typ to owszem rzadkość. Nie łatwo całkowicie nie zwracać uwagi na wygląd, każdy jakoś dąży do tego ideału mniej lub bardziej, czy to u siebie, czy kogoś.
  • Odpowiedz
Też mam ten problemni doskonale Cię rozumiem ale takich już chyba nie ma (,)


@Shigella_: No nie ma, tam gdzie szukacie, w takim typie mężczyzn jaki szukacie nie ma. Reszta jest, co prawda nie bez wad, tak jak wy je macie, ale są. Nawet sporo takich. Problem w tym, że jesteście ślepe. Nawet jak taki przejechałby wam walcem przed oczami, to i tak nie zauważycie.
  • Odpowiedz
@Shigella_: Jak to dlaczego? Przecież wolnych mężczyzn jest bardzo dużo (więcej niż wolnych kobiet, nie licząc singielek z wyboru). Często to są właśnie mili, dobrzy, uczuciowi faceci. Nie zawsze najprzystojniejsi, nie zawsze najbogatsi (choć czasem programują w zaciszu), nie zawsze rozrywkowi i towarzyscy, ale coś tam w głowie mają. Gdyby kobiety takich szukały to oni nie byliby samotnymi. Jednak kobiety to szukają w zupełnie innym typie mężczyzny takich cech i
  • Odpowiedz