Wpis z mikrobloga

#wykopefekt #mirkoefekt #koronawirus #maseczki #facebook #aliexpress

Drodzy Mirki i Mirabelki bardzo was proszę o pomoc o #wykopefekt jako obywatel Polski i Wykopu, mamy pandemie a Janusze znalezli sposob na zarobek ... powykupowali wszystkie maseczki by je sprzedac z kilkakrotną przebitką, tu nie chodzi o pojedyncze maski a o ilości ich w tysiącach ! Mamy ciezkie czasy nikt nie powinien zarabiac na ludzkiej tragedii.
Mianowicie chodzi o Januszy Biznesu , na facebooku powstały grupy ... po wpisaniu ,,maseczki'' wyskakuja grupy oferujace zawyzone kilkakrotnie przez Januszy oferty sprzedazy maseczek, maseczki takie z filtrami p 2 , p3 idzie kupic za jedną trzecią co oni oferują na tych grupach na portalu aliexpress z wysyłką z Polski :-)

po dodaniu informacji tej na ich grupie zablokowali mnie... post wisiał tylko 20 minut :( dotyczy to najwiekszej grupy o nazwie ,,
Kupię / Sprzedam Maseczki Chirurgiczne Koronawirus / Żel Antybakteryjny'' link : https://www.facebook.com/group...
mianowicie tekst dodanego postu :



,,Drodzy Państwo w związku iż moralność nie pozwala mi by ludzie zarabiali na tragedii grube pieniądze napisze wam gdzie można kupić maseczki w rozsądnych pieniądzach, maseczki p 2 i p3 można kupić na aliexpress z możliwością wysyłki z Polski a nie nabijac kieszeń ludzia co żerują na ludzkiej tragedii wystarczy w aplikacji telefonicznej wpisać ffp3 i wyskakują oferty, klikamy później opcje filtruj i zaznaczamy wysyłka z Polski, i nie zaznaczamy żadnych innych opcji gdyż nie pojawia się żadne oferty! Zdrowia życzę,,




No kurde ... a już miałem 8 lajków i 2 serduszka!

Zastopujmy nabijanie kieszeni na tragedii .

Bardzo was prosze o plusy i wykop efekt !
  • 11
wystarczy w aplikacji telefonicznej wpisać ffp3 i wyskakują oferty, klikamy później opcje filtruj i zaznaczamy wysyłka z Polski


@beny-benson: i pokazuje mi wysyłki z Francji tak czy srak
@advert: tam masz wyslij z i wybierasz flage Polski ! tam maski z filtrami p2 chodza 13 zl a na grupie wolaja 40 zl ... i ludzie pisza do nich w sprawie kilku tysięcy sztuk bo powykupowywali po marketach jak ktos robi remont to ma problem bo niema amsek w marketach budowlanych a jak juz gdzies znajdzie to u janusza za trzykrotnosc ceny ...