Wpis z mikrobloga

Weźcie mi wytłumaczcie bo nie potrafie tego zrozumieć

Wczoraj i dzisiaj non stop grillują Kidawe-Błońską w TVP bo powiedziała, że "konstytucja jest ważniejsza niż życie ludzkie" w kontekście dyskusji o zdalnym posiedzeniu sejmu

I wypowiadają sie oburzeni eksperci, że jak ona mogła tak powiedzieć, że powinna sie wycofać z wyborów po takich słowach, że teraz jest spalona już, że igra życiem ludzkim

A przecież prezes Kaczyński kilka dni temu powiedział dokładnie to samo, że wybory muszą się odbyć bo inaczej będzie złamana konstytucja i jeszcze sztab pisowskich ministrów to za nim powtarzał we wszystkich mediach że nie ma przesłanek żeby przesunąć wybory

Czy oni są ślepi, głupi, czy ja czegoś nie rozumiem?

#bekazpisu #tvpis #koronawirus #tvp #pis #hipokryci #patologiazewsi #patologiazmiasta #polityka
Ksemidesdelos - Weźcie mi wytłumaczcie bo nie potrafie tego zrozumieć

Wczoraj i dz...

źródło: comment_1585220890Djv60Nm7L7FT6qXLtn2K1L.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@lubelskikabanos: wieem... mnie juz zbiera na wymioty od kilku lat jak włącze TVP, ale teraz jest chyba pierwszy taki jaskrawy przykład gdzie sami sobie przeczą i wytykają politykowi opozycji te same słowa, które mówi jednogłośnie pisowski rząd
  • Odpowiedz
już nie potrafię normalnie spojrzeć na jakąkolwiek podawaną przez nich informację


@muwieszeptem: dokładnie, zwłaszcza główne wydanie wiadomości o 19:30, których nie da się poprostu oglądać bo z programu informacyjnego zrobili propagandowe szambo
  • Odpowiedz
Wczoraj i dzisiaj non stop grillują Kidawe-Błońską w TVP bo powiedziała, że "konstytucja jest ważniejsza niż życie ludzkie" w kontekście dyskusji o zdalnym posiedzeniu sejmu


@Ksemidesdelos: W TVP grillowaliby Kidawę, nawet gdyby gołymi rękami wyniosła 400 niemowląt z pożaru żłobka, więc nie wiem, czemu cię to dziwi ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Ksemidesdelos Oglądałem wczoraj na TVN i polsacie wypowiedź Terleckiego odnośnie posiedzenia, które ma się odbyć (chyba jutro)
Stwierdził, że Kidawa bierze odpowiedzialność za życie i zdrowie posłów, bo spotykają się po 30 osób w sali, ale wybory w maju? No #!$%@?, pewnie! Zero zagrożenia XD
  • Odpowiedz