Wpis z mikrobloga

  • 321
Pierwszy przypadek #koronawirus wśród moich znajomych. Kasjerka z Lidla. Trzy dni w szpitalu ale testów nie zrobili bo tylko 37,5 stopnia. Ale kaszle tak że nikt wcześniej takiego kaszlu nie słyszał. Twierdza ze nie ma zagrożenia życia więc ma strzec siedzieć w domu na kwarantannie.

Testu nie było więc i jej w statystykach nie będzie, tyle wiec można wierzyć temu co rząd mówi. Jeśli faktycznie ma to zarazi cała swoją rodzinę która normalnie może wychodzić.
  • 34
  • Odpowiedz
@marek2092: Wiadomo wszystkie inne choroby znikły, bo zjadł je koronawirus ( ͡° ͜ʖ ͡°) Swoją drogą do mnie do roboty nie wpuszczają dopiero jak ktoś ma 38+ stopni, a tutaj 37.5 i hurr durr testu nie chcieli zrobić, a to na pewno koronawirus xD Za sianie takiej paniki powinny być również odpowiednie kary.
@Mirkomil: Kwarantanna to środek zapobiegawczy, bo taka temperatura wcale nie uprawnia
  • Odpowiedz
@Mirkomil: Ale napisałeś, ze dostała informacje, ze zagrożenia życia na chwile obecna nie ma i ma siedzieć w domu. Gdzie tu jakieś stwierdzenie, ze NA PEWNO koronki nie ma?

Na tym właśnie polega kwarantanna.

A ze testów nie ma? Chłopie z drzewa spadłeś i przespales ostatnie
  • Odpowiedz
@marek2092: moj kolega mial raka, sraczke i byl gejem, ale juz nie ma i zostal hetero, a wszystko dzieki temu ze zlapal koronawirusa. Inne choroby po prpstu zginely, zniknely na zawsze. Na szcescie czuje sie dobrze. Dziekuje pan wirus
@PogromcaPatusow:
  • Odpowiedz
@Messix o widzisz, w sumie lepiej mieć na świecie jedna chorobę niż setki. Teraz wiadomo że jak ktoś umiera to na koronawirusa a inne choróbska przestały zabijać teraz tylko znalesc lek na tą jedną chorobę i jesteśmy nieśmiertelni! Dziękuję pan wirus
  • Odpowiedz
@PogromcaPatusow teraz na świecie tylko na koronawirusa się choruje nie wiedziałeś o tym? Ten wirus to taki #!$%@? że inne jak go zobaczyły to #!$%@?


@marek2092: Dlaczego wiec nie robia testow? Bo maja to w dupie, dlaczego probujecie tak nieudolnie zawsze tlumaczyc te Rządowe Ku**y?
  • Odpowiedz
@loczyn kto tu tłumaczy rząd bo nie rozumiem. Bardziej poprzez ironię zwracamy uwagę na problem gdzie nikt już nie mówi o innych chorobach tylko w mediach napędza się karuzele koronawirusa i wpędza ludzi w strach i niepewność
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PogromcaPatusow: W Niemczech jest masa ludzi zarazonych bez zrobionych testow. Polowa sklepu, w ktorym pracuje kobieta mojego ojca ma korone i nikt nie mial robionych testow. Sasiedzi drzwi w drzwi sa zarazeni i ja sam tez od tygodnia mam cos na plucach, kaszle i czasem ciezko oddychac. Biorac pod uwage, ze wszystko dzieje sie doslownie obok mnie, skala musi byc niesamowita na caly kraj.
  • Odpowiedz
@loczyn kto tu tłumaczy rząd bo nie rozumiem. Bardziej poprzez ironię zwracamy uwagę na problem gdzie nikt już nie mówi o innych chorobach tylko w mediach napędza się karuzele koronawirusa i wpędza ludzi w strach i niepewność


@marek2092: A to nie czasem siedzimy teraz w kwarantannie i #!$%@? swoja gospodarke by robic masowe badania i odsiewac chorych jak to zrobili w Korei/Japoni/Tajwanie/Czechach?
Skoro nie robimy testow to po co
  • Odpowiedz