Wpis z mikrobloga

Kumpel w tym tygodniu zrezygnował z kredytu i podpisania umowy u dewelopera.
- deweloper stwierdził, że ma na to miejsce kilku chętnych, więc nic się nie stało
- gość z banku stwierdził "kolejny w tym tygodniu"
Po czym deweloper zadzwonił, że jest gotów sprzedać za 10k mniej XD

Tego jeszcze nie czuć, ale zobaczycie jak to jebnie już w czerwcu.
Ludzie pokupili po 2-3 mieszkania (2k krechy+1k czynszu / szt) i za chwilę nie dość, że braknie im klientów na to (ukry wyjechały, a turystyka nie istnieje) i teraz już zaczynają otwierać oczy, że znaleźli się w czarnej dupie, a ich korpo wypłata w wawce czyli 10-12k nie starczy na ich własny najem + czokoszoki.
#nieruchomosci
  • 134
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Jestem pierwszym oficerem zakontraktowanym na statkach szkockiego rzadu, pracujemy na farmach wiatrowych i przy budowie "kabli" podwodnych odprowadzajacych energie w ten sposob uzyskana. Miesiecznie srednio zarabiam 30k, przy obecnym zachowaniu PLN w krotce znacznie wiecej.


@WiktorekS: no ba, nie wiedziałem komu odpisuję. Przepraszam.

@BreadPitt: tam gdzie firmy poszły na przymusowe bezpłatne urlopy (jest wiele takich firm) to wyjechały bo płacić czynsz i żarcie gdy się nie robi to bez sensu. Ci co się choć trochę przywiązali (a wierz mi, jest wielu takich) zostali, bo mimo, że to chlew obsrany gównem to pracodawca raczej stara się nie zostawić Saszki na lodzie, nawet gdyby saszka miał dostawać na czokoszoki by tylko przewegetować.
@blackmilk daj rękę (umyj najpierw), poznam Cie z deweloperem, który od 4 lat wykazuje stratę na tym interesie. Pięknego ma merola, ale czekał na ręcznie szyta tapicere pol roku. Takie info z rynku warszawskiego - tutaj najwiecej mieszkań inwestorskich kupują obcokrajowcy (i nie są to Włosi czy Hiszpanie), nawet na Polakow, którzy są słupami. Pozdrawiam.