Wpis z mikrobloga

Blinkee - 15 minut bezpłatnej jazdy. + 50 zł w gotówce od Orange + nielimitowowane streamingi video
---

kod: HULAJNASTART10 (pokazuje, że ważne do 30 kwietnia w Koszalinie i Kołobrzegu na hulajnogi)

Orange Flex daje też 50 zł które można sobie wypłacić na konto w formie gotówki. + 14 dni bez limitu danych streamingi video

Wystarczy przez minimum miesiąc mieć aktywne konto i dostajemy 50 zł do wypłacenia sobie na konto bankowe lub można opłacić kolejny miesiąc usługi, dokupić sobie w fajnych cenach dodatkowe GB lub właśnie nielimitowane streamingi video lub muzyczne.

Karte SIM przynosi kurier bardzo szybko, nic nie trzeba podpisywać więc odbiór bezdotykowy. Można też bezpłatnie zamówić drugą kartę by np włożyć do innego urządzenia.

Kod do odebrania 50 zł prześle przez prywatną wiadomość

Video Pass to nielimitowany transfer danych podczas korzystania z najpopularniejszych serwisów i aplikacji wideo. Obejmuje: Netflix, HBO GO, YouTube, vod.pl, Orange TV Go oraz WP Pilot.

Dla mnie szczególnie fajna oferta bo na czas ograniczonego wychodzenia z domu wyjechałem do miejsca bez stałego internetu :P

---------
PS kody publikuję w ramach tagu #kodyodlubiekiedy który obserwuje 1177 mirków. Możesz mi napisać prywatną wiadomość to prześlę Ci spis aktualnych kodów na 940 złotych - na np. Booking, Airbnb, darmowe przejazdy taksówkami, hulajnogami etc.
--------

Zapisz się na listę kodypromocyjne to będziesz wołany jako pierwszy do każdego fajnego kodu. (jest nas tam 506 mirków)
Obserwuj lub czarnolistuj #kodyodlubiekiedy
#hulajnogaelektryczna #hulajnoga #orangeflex #orange #play #plus #tmobile #internet #netflix #hbogo #blinkee #koszalin #kolobrzeg #kodyrabatowe #kodypromocyjne #promocje

Mam jeszcze prośbę - kliknij Pajacykowi w brzuszek ()
LubieKiedy - Blinkee - 15 minut bezpłatnej jazdy. + 50 zł w gotówce od Orange + nieli...

źródło: comment_1585163366lZdwCFV7zlFW9DhLkK9WtP.jpg

Pobierz