Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Na wykopie bardzo mocno zastanawia mnie taka ślepa fascynacja tanimi prostytutkami. Osoby z problemami w kontaktach damsko-męskich zamiast podziałać na portalach randkowych / odświeżyć kontakty z koleżankami z okresu edukacji i pozapraszać je na winko / whatever else, to albo narzekają, że są prawiczkami mającymi te 26, czy nawet 28-30lat(jak to jest w ogóle możliwe, żeby być tuż przed 30stką i mieć zerowe doświadczenie w tym aspekcie to ja nie wiem), albo chodzą na tanie panienki za kasę.
Kompletnie nie rozumiem jaką przyjemność może sprawić seks z dziewczyną, która tobą po prostu gardzi i robi to na siłę "byle było". Nie rozumiem jak można to robić z kimś, kto za 200zł godzi się na seks oralny bez zabezpieczenia z jakimiś zapuszczonymi facetami po 50-tce, albo z sebkami pracującymi na magazynie...
Gwarantuję wam, że zbliżenie z własną dziewczyną, czy chociażby z jakąś laską "na raz" z badoo/tindera, byłoby dużo lepszej jakości i znacznie bardziej satysfakcjonujące.
Dodatkowo zamiast uprawiać pseudo-seks z dziewczyną, która co chwilę patrzy na zegarek, spędzilibyście fajny wieczór w kinie/barze zakończony seksem, w którym druga strona stara się, bo ją pociągacie. I nie twierdzę wcale, że jest łatwo, ale dojście do etapu "seks z obustronnym pożądaniem" z bardzo atrakcyjną różową jest jak najbardziej możliwe bez płacenia.
Wyjaśnicie mi to #przegryw?
#divyzwykopem #roksa #tinder #badoo #tfwnogf #rozowepaski #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #seks

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
  • 74
jak to jest w ogóle możliwe, żeby być tuż przed 30stką i mieć zerowe doświadczenie w tym aspekcie to ja nie wiem


@AnonimoweMirkoWyznania: No wlasnie nie jest mozliwe ale tylko dzieki roksie.

I nie twierdzę wcale, że jest łatwo, ale dojście do etapu "seks z obustronnym pożądaniem" z bardzo atrakcyjną różową jest jak najbardziej możliwe bez płacenia.


A to akurat juz nie jest mozliwe. Przynajmniej dla nas - przegrywów.
ślepa fascynacja tanimi prostytutkami


@AnonimoweMirkoWyznania: ślepa? To właśnie trzeba oczy otworzyć żeby wiedzieć, że bieganie za cipą nie jest niczego warte, a seks kosztuje kilka banknotów ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Chociaż osobiście to ja różnie - raz tanie, raz drogie ( ͡ ͜ʖ ͡).

zamiast podziałać na portalach randkowych / odświeżyć kontakty z koleżankami z okresu edukacji i pozapraszać je na winko
@AnonimoweMirkoWyznania: a ja powoli zaczynam ich rozumieć bo jak są mega brzydcy to nie oszukujmy się wielkich szans na seks nie mają, a już na pewno nie z kimś atrakcyjnycm. Gorzej jak przeciętny facet myśli, że jest brzydki i dziewczyny nie znajdzie, a tak na prawdę to większość facetów jest przeciętnych, a w związkach są. Niedawno kłóciłam się z @TestoDepot a teraz go po części rozumiem. Za dużo wykopu na dzis