Wpis z mikrobloga

@iredbox: u mnie w okolicy już nawet jakieś lokalne małe stacje zeszły poniżej 4,5zł, a orlen - taki #!$%@?, albo 4,5zł albo 4,6zł. Jedyne jakie obniżki paliw tam są to te z tvpis, gdzie non stop o tym #!$%@?ą
  • Odpowiedz
@DzikiBomber: dlatego mam #!$%@?, a z tego co słyszałem zauwazalnej roznicy w jakości nie ma, tymbardziej ze ta sama cysterna podjezdza i tankuje orlen i te gowno stacje.

Robica 3k kilometrów miesiecznie musze tankowac 150 -170 litrów miesiecznie.
W nosie mam ich skoro moge zaoszczedzić 80 zł miesiecznie. W ciagu roku mam prawie 1,5 tankowania gratis.
  • Odpowiedz
@orlen_lite: GDZIE JEST PŁYN?!
#gdziejestplyn

A wlasnie, moze macie jakies aktualizowane statystyki gdzie, ile sztuk, na jakiej stacji jest? Moglbym pomoc w zrobieniu mapki lub aplikacji mobilnej dla ludzi poszukujacych a takich jest sporo. Masa ludzi jezdzi od stacji do stacji pytajac o plyn. Priv.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@orlen_lite: A płyn do dezynfekcji rąk to wypiliście cały na posiedzeniu na nowogrodzkiej? Ten płyn jest jak yeti. Każdy o nim słyszał ale jeszcze nikt nie widział. Przyznajcie szczerze - ten płyn po prostu nie istnieje. Zrobiliście kilka ładnych renderów, na potrzeby gospodarskiej wizyty prezydenta, nakleiliście etykietę na płyn do spryskiwaczy i jakoś się to kręci :)
  • Odpowiedz
@orlen_lite: nie chcę żebyście sobie pomyśleli, że się czepiam czy coś, ale gdzie są te zapowiadane przez Premiera płyny do dezynfekcji na każdej stacji dla każdego polaka?Na waszych stacjach pracownicy mają już powywieszane kartki z informacją, że nie ma i nie wiedzą kiedy będzie bo mają już dość ciągłych pytań.Po co ogłaszacie w TV o płynach dla ludzi, mogliście jasno powiedzieć, że robimy dla szpitali a obywatelom, żeby myli ręce, bo
  • Odpowiedz