Wpis z mikrobloga

@Turahk: Zgoga ale nie wszyscy. Znam takich co od dawna nie wychodza. Wszystko zalezy od stanu umyslowego. Podobnie ze sportowcami. Jeden zrozumie i sie poswieci, inny bedzie pisal, ze dostanie depresji albo przytyje 2 kilo i bedzie dramat.
  • Odpowiedz
@smutny_kojot: XD chyba nie widziałeś niedawno wrzuconego zdjęcia, na którym starzy ludzie stoją sobie na plecach w kolejce, bo jakiś tam market dal zniżkę o złotówkę na coś tam
  • Odpowiedz
@smutny_kojot: Aktywność fizyczna jest niezbędna dla zdrowia. Może wymądrzaj się, jak już wylądujesz u lekarza z miażdżycą lub cukrzycą, a potem zdziwiony będziesz "ale jak to się mogło stać" a wcześniej "bieganie? Rowerek? Po co, na co to komu?"

Jesteś typowym Januszem ignorantem i nawet się nie wstydzisz swojej głupoty, tylko się jeszcze z nią obnosisz xDDDD
  • Odpowiedz
@smutny_kojot: w sumie jak cały dzień siedzisz na dupie w domu to co to dla ciebie za różnica, splunęliby ci na ryj to byś powiedział, że to deszcz i tak trzeba. Aktywność fizyczna jest bardzo ważna dla samopoczucia i zdrowia, ale co taki ktoś mało lotny jak ty może o tym wiedzieć. Porównywać osobę 60+ na zakupach w zatłoczonym sklepie do biegania z dala od świata, ja #!$%@?ę...
  • Odpowiedz
@smutny_kojot: Ale ja w żaden sposób nie usprawiedliwiam tego, że wychodzę z domu, bo nie uważam aby to był powód do szukania usprawiedliwień. Nie robie nic złego. A dziadki? Chcą umierać to niech się szwendaja. Dbam o to aby wirus się nie rozprzestrzeniał jak tylko mogę ale z życia nie zamierzam rezygnować.
  • Odpowiedz
@Lonowy_barber: @NieRozumiemIronii: @RafalLygrys: @Klepajro: @Pantegram: O #!$%@? jaki chór wykopowych sportowców i lekarzy sie odezwal. Na pewno zdechniecie na zawal, bo pobedziecie miesiac w domu. Nawet nie komentuje tego #!$%@?, bo nie warto. Wszystko napisalem wyzej. Spojrzcie jeszcze raz na obrazek z wpisu. W sumie nie myslalem, ze az tylu polmozgow sie ztriggeruje, bo im ktos powiedzial prawde o sobie. Czyli że
  • Odpowiedz