Wpis z mikrobloga

@ziomale: Nic nie będzie, to jest taki straszak na dziadów i im podobnych. Jakby to wprowadzili to by oznaczało zakaz wyborów. Albo jeśli to zrobią to będzie inba na całą polske bo będzie tam zapis, że wszystkiego nie wolno ale na wybory i do kościoła można.
@ziomale: panie, nie gorączkuje się tak. Większość tego, co stworzono w ostatnich latach zostało spisane na kolanie, do tego już się każdy przyzwyczaił.

Mnie osobiście bardziej zaciekawil fakt, że ograniczenie frekwencji w kościołach sprawi, że pewnemu małemu wielkiemu człowiekowi nic się nie stanie.

A poza tym, jak kto mądry to mu włos z głowy nie spadnie. #!$%@? bzdury spisane na kolanie, cieszmy się za to, że jednak jest tu większą odpowiedzialność
@Niewiemja:
skąd ty się urwałeś?

To jest apel żeby tego nie robić a nie zakaz bando dzbanów xD

źródło: tak mi się uroiło we łbie

nie, to nie jest żaden apel. Za złamanie tych nowo wprowadzonych zasad grozi kara grzywny

Wracajcie już do szkół

XD

Wszystkiego wam trzeba ustawami zakazywać bo nie można jak do ludzi powiedzieć?

jak widać sporo ludzi to idioci i trzeba.
@ziomale: Musieliby wprowadzić stan wyjątkowy żeby ludziom zabronić z domu wychodzić, teraz to Cie mogą ewentualnie poprosić żebyś do domu wrócił. Jak powiem że ide sie wysrać w krzaki bo mi sie strasznie srać chce a kibel w domu zajęty od rana to to już zaspokajanie niezbędnych potrzeb związanych z bieżącymi sprawami życia codziennego czy jeszcze nie?
@Niewiemja: nie, bo nie zabraniają wychodzenia z domu, wprowadzają czasowe ograniczenie określonego sposobu przemieszczania się. Wyraźnie jest napisane w rozporządzeniu

W okresie od dnia 25 marca 2020 r. do dnia 11 kwietnia 2020 r. zakazuje się na obszarze Rzeczypospolitej

Polskiej przemieszczania się osób (...)
@ArekJ: Za samą chęć mandatów nie dają a raczej nie sądze żeby poszli za mną patrzeć czy poważnie sram ( ͡° ͜ʖ ͡°) Srania nie oszukasz, myśle że im też sie zdarza ( ͡° ͜ʖ ͡°)

nie, bo nie zabraniają wychodzenia z domu, wprowadzają czasowe ograniczenie określonego sposobu przemieszczania się. Wyraźnie jest napisane w rozporządzeniu


@ziomale: A to tak to mogą i