Wpis z mikrobloga

@Wurzel: że co? xD Chłopie, rozporządzenie zawiera ściśle określone zasady, podstawy prawne i chce wiedzieć co mi wolno, a czego nie żeby nie doszło np. do sytuacji w której policjant próbuje wlepić mi mandat za coś co jest legalne. Rozumiem że ty będziesz do 11 kwietnia dostosowywał się do tego co przeczytałeś na onecie czy usłyszałeś w tv? Zwłaszcza że to wszystko jest tak niejednoznaczne że nawet samo ministerstwo w
  • Odpowiedz
@5kubany: Mózg ci paruje że zwykły obywatel może czytać treści ustaw? To nie jest nic wyjątkowego (przynajmniej dla ludzi którzy nie należą do marginesu intelektualnego). Co ma do rzeczy kiedy założyłem konto? Nie wiesz co powiedzieć to się d-------ś do czegoś tak błahego jak data założenia konta, zaraz jebnę ze śmiechu xDDD
  • Odpowiedz
@5kubany: co jebnąć? ciebie w łeb? można spróbować, może ci pomoże na to upośledzenie. Aha i jeszcze jedno - co ma prowadzenie działalności wspólnego z tą nadchodzącą ustawą skora dotyczy ona przede wszystkim zwykłych obywateli? A druga sprawa, odpowiedz mi o co ty się rzucasz bo do tej pory nie wiem.
  • Odpowiedz
@ziomale: Za to państwo w którym możesz wszystko i hurra wolność, ale kiedy w imię wolności całe warstwy społeczne tracą zdrowie, życie i możliwość spełnienia podstawowych potrzeb egzystencjalnych i słyszysz, że rynek/ prawo Darwina wszystko zweryfikuje, to państwo z papieru toaletowego, zużytego i wyciągniętego z kibla.
  • Odpowiedz
@Jan_Baszar_2: Całkowicie popieram ograniczanie wolności w trakcie zagrożenia epidemiologicznego i mimo swojej nienawiści do PiSu obiektywnie stwierdzam, że akurat z ogarnianiem syfu związanego z wirusem radzą sobie bardzo dobrze.
  • Odpowiedz