Wpis z mikrobloga

@seledynowa_panienka wszystko rozumiem, ale za jedzenie #!$%@?? przecież ich kuchnia jest tak żałośnie mało zróżnicowana że aż boli. Po 3 dniach pobytu masz ochote na coś europejskiego bo juz masz dość sera, kolendry i mięsa - tam raczej więcej smaków nie ma.
aha pierożki chinkali są spoko
@morskie_szepty: tak na prawdę będąc tylko w bułgarii, grecji i chorwacji wybieram grecję bo może było lepsze i plaże też były lepsze ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale ogólny klimacik to chyba bym obstawił Chorwację.
@seledynowa_panienka: Kiedyś pewnie się wybiorę do Gruzji i ja bo w sumie blisko i podejrzewam, że tanio tam jest ale mam nadzieję, że sytuacja szybko się poprawi bo tyle planów wyjazdowych jest na ten rok, że hejj jak loty będą zawieszone to masakra będzie (,) ¯\_(ツ)_/¯
@seledynowa_panienka: może nie kraj, ale Bałkany mnie urzekły, idealnie swojski Belgrad, wymieszane kulturowo Sarajewo, czy przytulna Macedonia, idealna pogoda, niesamowici ludzie. No i Rosja to jednak miłość, nie tylko, że tam mieszkałem, ale trochę z serduszkowych względów też ( ͡° ͜ʖ ͡°)