Wpis z mikrobloga

@AniolPanski: Krotoski to najgorszy dealer z jakim miałem do czynienia:
1. Mama brała samochód w wynajmie długoterminowym, złożyła wniosek w którym wpisała koszty utrzymania X i dokumenty poszły do centrali. W tym czasie dostaliśmy jednak dużo lepszą ofertę w innym salonie i mama złożyła tam dokumenty. Dostała trzy tony papierów do wypełnienia bo analityk stwierdził, że podała nieprawdziwe informacje we wniosku, bo okazało się że kreatywny pracownik Krotoskiego pozmieniał wartości we
@AniolPanski: Pomijając śmierdzącą sprawę przypominam, że w naszym pięknym kraju z dykty najprościej jest zrobić konkurs z jury, które wybiera zwycięzcę. W innym przypadku mamy do czynienia z loterią, a tę trzeba zgłaszać do ministerstwa i bawić się w papierkologię.
@AniolPanski: ooo. mój ulubiony salon. Byłem u nich z uszkodzonym lusterkiem. Naprawę wycenili na 8300 zapłacił ubezpieczyciel. Błędnie wmontowali drzwi + nie zamontowali elementu stabilizującego szybę w drzwiach, więc po opuszczeniu latała swobodnie w korpusie drzwi.

Ha tfu.
Podobnie moja córka w podstawówce miała napisać hasło z wykrzyknikiem zachęcające do przygarnięcia psa ze schroniska i napisała
Przygarnij psa ze schroniska!
@delirium_memes: Chorwacja to kilkanaście godzin jazdy samochodem. Żart polega na tym, że spędzenie weekendowego wypadu głównie na prowadzeniu Volkswagena jest przyjemnością samą w sobie.


@Tarec: nie bardzo. "Na weekend pojechałbym z żoną do Chorwacji" nie oznacza to samo co "w weekend pojechałbym z żoną do Chorwacji". Jakby to była druga opcja to miałbyś rację. W obecnej formie oznacza to, że weekend spędzą w Chorwacji czyli np. wyjadą w czwartek albo
@deeprest: no to moim zdaniem źle robiłeś bo to nadal gra losowa. Nadal polega na zawarciu się w zbiorze zwycięzców gdzie o obecności w zbiorze decyduje przypadek.
To czy będę szóstym czy siódmym z kolei to dla mnie jako gracza rzecz zupełnie przypadkowa (losowa) a więc w myśl ustawy tak samo może powodować hazardowe konotacje. Oczywiście pozycje "co szósta" są stałe, nie losowe, ale osoby na tych pozycjach są już totalnie