Wpis z mikrobloga

#!$%@? Ci w dupę kolei małopolska.Jadę właśnie do roboty pociągiem kierunek Kraków.Oczywiście kiedy mamy epidemie i mniej jeździ ludzi, jedynym logicznym krokiem jest puszczenie w trasę mniejszych kolejek tak żeby zagęszczenie ludzi w pociągu było odpowiednie XD. Dodatkowo pociąg w którym się obecnie znajduje ma porobione przedziały za rozsuwanymi drzwiami więc nie dość że dotykam tych klamek to jeszcze muszę siedzieć w szczelnie zamkniętej inkubatorni tego wirusa,  bo lepiej tych izolatek ze znikomą wentylacją nazwać nie umiem. Dział z kierownikiem pociągu ma swoją izolatkę więc na 100% się nie zarażą iks de. Oczywiście w każdym przedziale przez który się przebiłem siedzi jakieś cherladło i rozdaje dobroczynne bioprądy kaszląc i prychając bo jak się jest chory to trzeba iść do roboty. Uwielbiam wracać z urlopu, zawsze jakieś genialne niespodzianki. ( ͡° ͜ʖ ͡°).

#pracbaza #covid19 #koronawirus #pkp
  • 16
@bazylczuk
Po pierwsze, kolego, nie jestem kanarem, a takie stanowisko nawet nie istnieje ¯_(ツ)_/¯
Po drugie jak ktoś chce wylewać żale i tagować to niech to robi pod właściwym adresem bo potem fama się rozsiewa i obrywają niewinni ludzie, a informacje przekazywane dalej są nierzetelne.
Po trzecie obchodzi jednak wielu ludzi bo potem pytania są czy to ten bilet, czy na tym pojadę, to tu, czy tam.... durne pytania, na które każdy
@Pociongowy: jak dla mnie jesteś upierdliwym kanarem czepiającym się o słówka, którego i tak nikt nie lubi i nie polubi. Skoro udajesz, że nie rozumiesz o co chodzi z kanarem to to tylko świadczy o tobie ( ͡° ͜ʖ ͡°) ostatnio taki wygadany byłeś, gdy opisałem chamstwo konduktorów, teraz zabolało? i dobrze, niech boli ( ͡° ͜ʖ ͡°) wszyscy pracujący na kolei jesteście
@bazylczuk xd to chyba Ciebie coś boli. I powtarzam nie jestem konduktorem i nie wypowiadam się w ich imieniu. ¯_(ツ)_/¯ xd Nie za bardzo wiem czemu się #!$%@? do szeregowych pracowników, skoro najmniej mają oni do powiedzenia w pewnych kwestiach. Za zachowanie innych nie odpowiadam ale jak w stosunku do nich tak cwaniaczkujesz jak tutaj to się nie dziwię że Cie zlewają xd I jeszcze o rzetelności...dlaczego wrzucisz wszystkich do jednego wora?