Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#rozowypasek here, level >25 x <30

Jestem sama od półtora roku i zastanawiam się, gdzie poza inetrnetem i aplikacjami randkowymi (których unikam, jestem jakaś uprzedzona) można poznawać nowych ludzi, a konkretnie mężczyzn? W pracy to praktycznie sami zajęci, zresztą gdzie się uczy i pracuje... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pytanie niby banalne, bo sama mogłabym podać jakieś przykłady z głowy, ale jestem ciekawa, gdzie wy poznaliście swoje drugie połówki (oprócz szkoły, studiów, bo na to dla mnie za późno)?


#zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski #milosc

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
  • 20
OP: @Sheppard28: jestem tchórzem w stosunku do obcych ludzi ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zresztą założę się, że wzięliby mnie za desperatkę, a tak źle ze mną nie jest :D Po prostu zdałam sobie sprawę, że nie ma za bardzo okazji poznawać nowych ludzi, a przy tej pandemii to już w ogóle ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale dobrze wiedzieć, że istnieją jeszcze wolni
@AnonimoweMirkoWyznania: wszędzie :)
Im więcej wychodzisz, rodzisz różne rzeczy, spotykasz ludzi tym większa szansa, że ktoś Cię zaprosi na randkę. Czasami można trochę pomóc np. uśmiechnąć się, zagadnąć (czekając na rozpoczęcie zajęć), mieć otwarta mowę ciała itd.

Najłatwiej chyba w szkole tańca, bo w przeciwieństwie do kobiet mężczyźni przychodzą tam kogoś poznać, a nauka to tylko dodatek.
Inne miejsca:
- kursy (językowe, artystyczne, muzyczne itd)
- koncerty, festiwale
- domówki, imprezy
@AnonimoweMirkoWyznania: najłatwiej poznać kogoś ciekawego przez znajomych, współlokatorów, znajomych rodziny i swoje kręgi towarzyskie, albo jak się ma jakieś ''wychodzące'' zainteresowania, nawet zwykłe jak sport, koncerty i ''podrurze'', to wtedy łatwiej wpaść na kogoś, z kim ma się więcej wspólnego niż z przypadkowym przechodniem, czy barowiczem.
gdzie poza inetrnetem i aplikacjami randkowymi (których unikam, jestem jakaś uprzedzona) można poznawać nowych ludzi,


@AnonimoweMirkoWyznania:

Poznawanie ludzi to gra numerów, i tutaj internet oraz aplikacje randkowe dają największe szanse oraz najlepszy stosunek włożonego wysiłku do ilości poznanych ludzi.

Cała reszta metod jest słaba w porównaniu, a zwłaszcza miejsca takie jak praca, hobby, sport i rozrywka, które często są posegregowane płciowo. Plus często osoby które przełamują tą segregację (np. facet na