Wpis z mikrobloga

u mnie w mieście firma co szyję garnitury wprowadziła sprzedaż maseczek. Jutro pójdę sprawdzę po ile chcą za sztukę. Sprzedają w zestawach 10,50,100 więc jutro każdemu kto zaplusuje ten wpis jutro powiadomię o cenie maseczki oraz spróbuję wysłać zainteresowanym maseczki paczkomatem :)
Chciałbym spytać się przy okazji jak wygląda dezynfekcja maseczki aby móc ubrać ją bezpiecznie ponownie
link do fanpage tego sklepu
#koronawirus
  • 51
  • Odpowiedz
@positiveVibe: Git chyba kilka osób nie przestrzegała kwarantanny xD. Generalnie pełno bab w lidlach dlatego robię zakupy w żabkach, bo tam jest żel do dezynfekcji oraz plexa dla sprzedającego
  • Odpowiedz
@ketiow: Ponoć można prać w 60st. i należy zmieniać co najmniej co godzinę. Ja ruszam z produkcją hurtową dla znajomych i rodziny. Mam maszynę i zero umiejętności, ale to nie musi być ładne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@pazera: można spytać jakiego materiału będziesz używać do produkcji tych maseczek?
Narzeczona też jakiś czas temu kupiła sobie maszynę, a że nudzi się w domu bo zajęcia odwołane, to mogłaby też spróbować :D
  • Odpowiedz
@ketiow slyszalam, ze mozna wyprasowac i bedzie zdezynfekowana. Ewentualnie wrzucić do sloika, zakrecic, wlozyc do gara, zalac woda i gotowac przez 30 minut i to niby sucha dezynfekcja. W sumie obie informacje z wykopa wiec bym zweryfikowala ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz