Wpis z mikrobloga

@Xenomorph_uk: A co tu przekręcać? Najpierw zarzuca mu ze daje złudna nadzieje a po odpowiedzi co powie przestraszonym. To ten pajac robi fikołki logiczne aby tylko zrobić „mam cię!” I robić swoje zwycięstwo.

Nic co napisałeś nie jest prawda. Nawet Cuomo, Ohmar (która go nienawidzi i chętnie by się wysadziła obok niego) go chwalą. Eksperci w CNN go chwalili.

Czy Trump działa zajebiscie? Nie, nikt nie działa tak jak Azjaci.
  • Odpowiedz
A co tu przekręcać? Najpierw zarzuca mu ze daje złudna nadzieje a po odpowiedzi co powie przestraszonym.

Znowu kłamiesz, nasty question nie było odpowiedzą na pytanie o to co powie przestraszonym ludziom.


@OS7RY: czyli zarzuciles koledze, ze sklamal po czym jak dodal dowod w postaci filmiku, ze tak bylo to zaczales tlumaczyc dziennikarza, ze ten robil #!$%@? z logiki_, tak?

  • Odpowiedz
O nie, naczelny obrońca Chin dalej nie rozumie... ¯_(ツ)

Zmanipulowany screen. O jeny, jak zmanipulowany. Pokaz mi to.


+

Proszę cię, imbecyl imputuje innym głupotę. Jakie to typowe.
  • Odpowiedz
@non_compos_mentis: Przeciez ja pisałem o innych rzeczach, ani słowem nie wspomniałem o cięciach w CDC ani testach who. Hoax niech będzie ze Trump użył w odniesieniu do działań demokratów, cała reszta to w 100% prawda. Do wywalenia ludzi od pandemii Trump sam się przyznał i był z tego dumny, jest przeciez video.
Ogarnijcie się
  • Odpowiedz
@Xenomorph_uk: Tu nie chodzi o washingtonpost. Ten artykuł napisał gościu, który przewodniczył temu zespołowi, który rzekomo był rozwiązany
Ty przeczytałeś w ogóle ten artykuł co wysłałeś?

One can see the dueling narratives here, neither entirely incorrect. The office — as set up by Obama — was folded into another office. Thus, one could claim the office was eliminated. But the staff slots did not disappear and at least initially the key mission of team remained a priority. So one can also claim nothing changed and thus Biden’s criticism is overstated.


“I did not feel a change” in focus, said a third former administration official, who had worked under Ziemer at the NSC. Bolton “was very dedicated to the issues we had been
  • Odpowiedz
@non_compos_mentis: przeczytałem, dalej masz rozwiniecie tematu i wyjaśnienie dlaczego trudno przyznać racje którejś ze stron.
Tez moge wybrać fragment który pasuje mojej narracji:
Ron Klain, the Ebola “czar” appointed by Obama and a Biden campaign adviser, said biodefense and pandemic prevention require different skill sets and expertise. He said the move was akin to terminating the fire department chief and putting the firefighters in the police department.
  • Odpowiedz
@non_compos_mentis: Fair point. W sumie to przy złożoności tej sytuacji jestem skłonny teraz uwierzyć ze Trump szczerze nie pamięta jak było a chwalił się ich zwolnieniem bo myślał ze Bolton wszystkich wywalił. Ale nie wiem czy to powód żeby go chwalić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz