Wpis z mikrobloga

To się nie skończy, gospodarki paru państw pierdzielną. Rosja żyjąca z ropy i gazu będzie musiała szukać radykalnych rozwiązań. Aneksja Białorusi, Kazachstanu, może nawet mocniej.. Piłka nożna (cały sport zresztą) już nie będzie taka sama, obostrzenia, restrykcje, mniejsze kontrakty z tv. Jeśli gdzieś w trudno dostępnym regionie zacznie brakować żywności, zaczną się zamieszki. Tu nawet nie chodzi o zarażenia itp, ale o to, że wszystko może pójść w p---u i wystarczy, że wirus będzie trwał jeszcze ze dwa miesiące..
Dokładnie za rok będę wołał plusujących do tego komenta. O ile będzie internet jeszcze..
#koronawirus #2019ncov
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rosja żyjąca z ropy i gazu będzie musiała szukać radykalnych rozwiązań.


@snierzyn: Ale się wszyscy uczepili tej Rosji. Ile można powtarzać. Ruscy mają kasę odłożoną na 6 lat takich cen ropy. Zanim oni się przekręcą, to cena ropy powędruję w drugą stronę.
  • Odpowiedz
Dokładnie za rok będę wołał plusujących do tego komenta. O ile będzie internet jeszcze..


@snierzyn: zawołaj, chciałbym, żeby za rok życie toczyło się normalnie, a ten cały kryzys był tylko wspomnieniem (,) to moja kapsuła czasu, list do mnie adresowany w przyszłość.
  • Odpowiedz
@snierzyn w jaki sposób na padająca gospodarkę remedium miałaby być aneksja jakiegoś biednego kraju xD? I co rozumiesz przez p-----------e gospodarki? Ja tam uważam, że ten wirus może mieć wręcz pozytywny wpływ. Kapitalizm lubi co jakiś czas mieć kryzys. Po raz pierwszy nie jest on wywołany przez banksterów.
  • Odpowiedz
@snierzyn: już abstrahując od r--------j rosyjskiej gospodarki to niby jak w takiej sytuacji mieliby sie brać za aneksje jakichś krajów lub co gorsza wojnę XD jak im ma sie to opłacać?? Jesteś jakimś kompletnym debilem
  • Odpowiedz
Piłka nożna (cały sport zresztą) już nie będzie taka sama, obostrzenia, restrykcje, mniejsze kontrakty z tv.


@snierzyn: No tu to taką głupote napisałeś, ze szkoda gadać. Jak to sie skonczy, to w piłce wszystko wroci do normy, ewentualnie piłkarze beą zarabiać ze 20%mniej
  • Odpowiedz