Wpis z mikrobloga

Z racji #koronawirus poszukiwaczom ciekawego #filmnawieczor mogę polecić "OtherLife" (2017) na #netflix. Mimo niskiego budżetu, udało się stworzyć dobre, trzymające w napięciu kino #scifi. Opis przytaczam w spoilerze, natomiast sam film w interesujący sposób porusza tematykę wirtualnej rzeczywistości, samego pojęcia real/vr a nawet rozważa użycie jej w (daje spoiler bo dot. fabuły)


Trochę szkoda, że reżyser w końcówce zaczął się trochę gubić i mamy lekki bałagan, starano się wpleść akcję i jednocześnie zachować "ducha" poprzedzających minut, ale hej - mimo wszystko to wciąż dobry thriller scifi. Bez miliona CGI, trzymający w napięciu. Może nie tak sterylny i dający do myślenia jak Ex Machina, ale dalej pozycja interesująca i to nie tylko dla fanów gatunku.

Opis:


Mój tag o filmach >> #poroncowekino, zapraszam ʕʔ

#netflixpl #film #filmy #sciencefiction
Poroniec - Z racji #koronawirus poszukiwaczom ciekawego #filmnawieczor mogę polecić "...

źródło: comment_1584905156ORtr83VZBRfMOwfIgNEdMe.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
Kapitalny film, oglądałem go 2 razy, za pierwszym razem wywołał na mnie takie wrażenie, że oglądałem go z opuszczoną szczęką (ʘʘ) dla fanów S-F pozycja obowiązkowa!
  • Odpowiedz