Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1416
Prawie 200k ludzi pod kwarantanną/nadzorem/hospitalizowanych. Prawie 200k ludzi, których powinno się natychmiast przetestować czeka w kolejce. A no tak, 10 maja wybory XDD i do tego czasu będą podawać 70-100 przypadków dziennie, żeby statystyki dobrze wyglądały xD Masowe testy tylko wszytko popsują. Mam nadzieję, że w dzień wyborów policja nadal konsekwentnie będzie jeździć po ulicach i #!$%@?ć z głośników komunikaty, aby pozostać w domach.

Hiszpania - 640 000 testów, Czechy - 100 ton sprzętu przyleciało, następne 200 zaraz doleci. Niemcy - test dla każdego, wystarczy podjechać samochodem i wynik przychodzi smsem. A #!$%@? w kraju z kartonu nic się #!$%@? nie robi, żeby się karton przypadkiem nie rozpadł do wyborów. Koronawirus i ta #!$%@?, ten mały karakan zniszczą was. Aż was płuca będą #!$%@? swędziały. Z bólu.
#koronawirus #2019ncov #polityka
BELM0ND0 - Prawie 200k ludzi pod kwarantanną/nadzorem/hospitalizowanych. Prawie 200k ...

źródło: comment_1584886619KMi61IlY88FOER33opjzZE.jpg

Pobierz
  • 49
@BELM0ND0: Ja widzę 3 scenariusze na ten moment:

1) Wybory się odbędą ale będzie akcja #nieidenawybory i ludzie to zbojkotują ale wygra Duda przy frekwencji ~20%
2) Kontrkandydaci Dudy odwołają swoje kandydatury 'w trosce o społeczeństwo'. Wybory się nie odbędą wiosną.
3) Wybory przełożone na jesień. Nie wiem jak bardzo wszystko #!$%@? do jesieni ale stawiam na przegraną Dudy i początek końca władzy PiSu.
@BELM0ND0 no i #!$%@? jak ja piszę we wpisach "PiSowskie śmiecie" to moderatorzy kasują, a tu bluzgi (choć słuszne) na Kaczora i wszystko ok. Chyba się ta banda pajaców na mnie uwzięła ( ͡° ʖ̯ ͡°)